top of page
wallpaper.png

BESTIES

giphy.gif

ZNÁM JI NEJDÝL!!

corneliaa_edited.jpg

CORN

Corn je divná. Svým způsobem kouzelná, ale furt divná. Občas je agresivní, občas šílená. Nikdy nevíte, co provede, co se ji žene hlavou a v čem přijde oblečená. Někdy to je třpytkatý kožich, jindy téměř nic!! 

Líbala se tak s polovinou školy, ale evidentně je imunní proti mononukleóze.

Daco_115756.png
unicorn.png

#uniCORN

—Pngtree—heart shaped wings heart shaped_3822046.png

THE EDWARD TO MY BELLA

pngwing.com (70).png
pngwing.com (22).png

Max jako Jacob
(tfuj)

punk Max

—Pngtree—polaroid tape photo paper elements_4486857.png
Daco_2838649.png
june_edited.jpg
pngwing_edited.png

JE V OTEVŘENÉM VZTAHU

JUNE

Působí tiše, ale když je příležitost, tak ukáže i svojí divokou stránku. Facka od ní Laurie je tomu příkladem. Chodí se Stuartem a předtím chodila s Maxem, s kterým teď jen spí. Často mi přijde, že je ve své hlavě a moc se lidem nesvěřuje, ale vždycky mě ráda vyslechne a já jsem zase ráda, když ona dá tutéž možnost mně. 

39f6aba09b161c793496a0c55531ec95_edited.png

nabušenec

pngwing.com (61).png
izy.png

Isaac zatínající svaly

isaac.jpg
—Pngtree—set of cute red hand_6706416.png

vlasy tzv. vepředu byznys, vzadu párty!!

ISAAC

Vždycky se někde nahodile objeví, se svou

bujnou kšticí a v oblečení, které dokáže unosit

jen on - na ostatních by vypadalo fakt nevkusně, ale k němu to tak nějak sedí. Nikdy jsem ho neviděla pořádně kouzlit, nebo chodit na hodiny, takže ho na hradě drží asi dobré jídlo a hezké spolužačky!!

moji MUŽI

jay3.jpg
—Pngtree—set of cute red hand_6706416.png
—Pngtree—set of cute red hand_6706416.png
%C3%A2%C2%80%C2%94Pngtree%C3%A2%C2%80%C2%94underline_collection_of_multiple_annotations_54
vino.png

JAY

Jay je můj nejlepší kamarád a ve všem se na něj můžu spolehnout. Vždycky přichází na různé nápady jak zabít nudu a nikdy nenechá nic jen tak. Většinu věcí si ale nechává pro sebe a nijak moc neprojevuje emoce. Je takovou zamčenou schránkou, do které se dá těžko dostat.

Přijde mi, že se vždy objeví ve správnou chvíli na správném místě.

klíčem je alkohol

pngwing_edited.png
pngegg (2).png
maxousek%20fc_edited.jpg

MAX(WELL)

Od nevraživého spoluobydlovce koleje k nejlepšímu kamarádovi. ASI teda. Někdy mi přijde, že jsme si dost blízcí, někdy zase, že ho moje přítomnost otravuje a to ho přitom mám moc ráda. Dost dlouho si udržoval takovou vážnou, zamračenou tvář, ale teď ho častěji potkávám s úsměvem a moc mu sluší. 

HOTTIE ALERT!!

chodil s June, spal s Karou a teď se nějak motá kolem Abby!!!

LÍBIL SE AUROŘE A ASI DALŠÍMU MILIONU HOLEK

MAX = MUŽ MNOHA TVÁŘÍ!!

vyperoxidovaný Max

plešatka
Max

max.png
plesaty max.png

asi už ne...nebo já nevím??

—Pngtree—set of cute red hand_6706416.png
—Pngtree—set of cute red hand_6706416.png
stažený soubor.jpg
dino.png

BARRY

S Barrym jsem se začala pořádně bavit někdy na začátku třetího ročníku a po pár měsících se zamilovala. Chodili jsme spolu rok a byl mi tím nejlepším přítelem. O prázdninách jsem to s ním ukončila, protože jsem potřebovala čas sama na sebe a přerovnání myšlenek. Nevím, jestli to bylo správné rozhodnutí, od té doby to se mnou jde pěkně dolů, nic moc jsem si nepřerovnala, došla k závěru že jsem blbá a akorát mi chybí. Doufám, že ho budu mít i po vystudování vždy nablízku, ať to mezi námi bude jakýkoliv. Moje city se k němu nezměnily, je pro mě asi tím nejdůležitějším člověkem a myslím, že to bude ještě dlouho přetrvávat.

max pink.png
max jacob.png
barry4.png
barry.png

náš první piknik!!

koupando.png
první piknik s barrym.png
dino.png
—Pngtree—heart shaped wings heart shaped_3822046.png
—Pngtree—set of cute red hand_6706416.png
saty_edited.png
laurieee_edited.jpg

#FASHIONPOLICE

clipart1470366.png

LAURIE

Laurie je pro mě jednou z nejbližších osob ve škole a i mimo ní. Vyzná se snad ve všem, přes módu až po makeup a vždycky se od ní něco nového naučím. Mám u ní jistotu, že vše, s čím se jí svěřím, nikomu neřekne. Ví, že umí nejlíp zpívat a nebojí se to ukázat. Občas mi přijde schovaná dost ve své hlavě a taky mě znervózňují její pohřební úbory, ale možná to je jen fashion které nerozumím. 

[PXPNG.COM]Hand Drawn Arrow Black Line Going Right   1338x852 - 1338x852.png
[PXPNG.COM]Hand Drawn Arrow Black Line Going Right   1338x852 - 1338x852.png

nemají se 
RÁDY!!

 

aurora_edited.jpg

AURORA

Moje ztřeštěná, všemi milovaná kamarádka. Je to asi ten nejhodnější člověk co znám a vždycky ale VŽDYCKY stojí při mně. Ve všem. Je moc chytrá a vyzná se v hodně věcech, hlavně co se týče kluků, i když sama na žádného štěstí neměla, protože jeden, co se jí líbil, byl gay a druhý ignorant.

sipka.png

VŽDY READY NA POHŘEB!!!

—Pngtree—heart shaped wings heart shaped_3822046.png
PngItem_1094932.png
ezgif.com-gif-maker.jpg

SPÍ S CORN!!

HOTTIE ALERT!!

barrousek by me

pngwing.com (4).png
pngwing.com (4).png

NEVÍM CO MÁM DĚLAT

pngwing.com (2).png
stu5.jpg

STU

Stu byl můj první kluk. Teď je v otevřeném vztahu s June a asi mu to tak vyhovuje, tak jsem za ně ráda. Já bych to asi nedala. Někdy mi přijde, že je mi pořád dost blízký a řekla bych mu cokoliv, jiný dny na mě působí jako vzdálený známý, s kterým se ze zvyku jen pozdravíme. Díky němu mám ale na druhý ročník jedny z nejhezčích vzpomínek, a to nám doslova padal hrad nad hlavami. 

KUPUJE MI ALKOHOL

JE SKORO NEREÁLNÉ HO POTKAT SAMOTNÉHO

lysander_edited.jpg
abby.jpg
Screenshot_1_edited.png

LYS

Hodně uzavřený kluk, který na pár let zmizel neznámo kam, ale vypadá to, že se zase vrátil a já nemůžu být šťastnější. Dobře se s ním povídá, je hrozně milý a i přes tu odloučenost ho považuji za svého kamaráda. MÁME NAROZENINY VE STEJNÝ DEN!!

ABBY

Holčina, kterou jsem za ty čtyři roky moc nepotkávala, většinou jen ve společnosti June, s kterou se hodně baví. Poslední dobou se ale rozhodla vylézat víc z pokoje a je to moc fajn změna. Nic moc o ní nevím, jen že je pro každý drb a přijde mi, že po ní pokukuje Max, takže je shipuju. 

(ale on taky čumí po všech)

KDE JE JIM KONEC?

—Pngtree—hand drawn linear style questio
—Pngtree—hand drawn linear style question_5494796_edited_edited.png

MAJÍ HEZKÉ BYDLO VE SKOTSKU

st,small,507x507-pad,600x600,f8f8f8_edit
kate2.jpg

KATE

Mám ji nehorázně ráda a na škole pro nás všechny byla taková velká havraní sestra. I přes svůj věk je pro každou srandu a nikdy ji nedělalo problém se kamarádit s mladšími! (Asi neměla moc na výběr, ale stejně!) Mám s ní skvělé vzpomínky a ráda si z ní dělám srandu, ale to protože ji TAK MOC ŽERU.

al.jpg

AL

Kate přítel, teď už snoubenec! Prožívala jsem s Kate začátky jejich vztahu, které byly trochu zamotané,  ale vše dobře dopadlo! Al je moc hodný, milý, chytrý a všechno, takže dokonale spadá do kategorie "perfektní budoucí manžel Kate a otec jejích dětí." Byla jsem u něj na stáži a bylo to super. Kate má fakt štěstí.

—Pngtree—set of cute red hand_6706416.png

a snad jich bude
ještě víc!

JSOU ZASNOUBENÍ!!!

ezgif.com-gif-maker.jpg

ZNÁMÉ TVÁŘE

Dokonce odolal a nebyl svedený prof. MANG, takže Kate opravdu miluje!!

—Pngtree—heart shaped wings heart shaped_3822046.png
maya.jpg

MAYA

Docela jsme se sblížily ke konci druháku a musím říct, že je moc fajn!! Na to, že ji skoro neznám se s ní dokážu bavit doslova o čemkoliv. Je moc milá, i když tak na první pohled nepůsobí. Ale vždycky mi dokáže skvěle poradit a vyslechnout mě. Proto se jí tak ráda svěřuju. Jen ji poslední dobou moc nepotkávám a je to škoda.

(už tolik ne)

HOT TOPIC

gab.jpg

chodila s ním

—Pngtree—set of cute red hand_6706416.png

GAB

Druhá ruka Mayi. Trochu méně výrazná, ale zase víc sympatická od pohledu. Na všechny se pořád usmívá a je hrozně miloučká. Vždycky s ní ráda prohodím nějaké to slovo, jen ji poslední dobou moc nepotkávám. Zaslouží si jen to nejlepší.

leon.jpg
clipart1470366.png

PODLE CORN MĚ CHTĚL

LEON

U kluků docela neoblíbený, u holek pravý opak. Prvně jsem si myslela, že je to protivný, přihlouplý poletuch, ale ukázalo se, že ta první dvě slova neplatí. K tomu třetímu se vyjadřovat nebudu. Párkrát jsem se s ním i já líbala, ale myslím si, že jsme lepší jako kamarádi. Z mé strany tam nic víc nebylo. Ale za tu krátkou dobu, co ho znám, ho mám dost ráda a věřím mu.

st,small,507x507-pad,600x600,f8f8f8_edited.png
—Pngtree—set of cute red hand_6706416.png

z jeho strany se bojím, že jo

nathan.jpg

NATHAN

Pohledný, starší kluk, se kterém jsem se sblížila při soutěžním roku. Od té doby spolu sotva promluvíme, ale vždycky když se stane, tak je to moc příjemný rozhovor a ráda bych mu měla blíž. Je s ním docela sranda a je moc milý, i když na první pohled působí dost odtažitě.

Gandalfsticker-Aluminum_edited.png

NA HALLOWEEN BYL ZA GANDALFA

>

HOT

MAYI 

[PXPNG.COM]Hand Drawn Arrow Black Line Going Right   1338x852 - 1338x852.png

OCÁSEK

TROCHU

TAKOVÁ HAVR HOBILKA, TVOŘILKA

VŽDYCKY NÁM  NA VÁNOCE NĚCO VYROBÍ!

kara_red.png

KARA

Začala se zjevovat až někdy v mém třetím ročníku. Předtím jsem ani nevěděla, že někdo takový existuje. V její přítomnosti je hodně srandy, rozpačitých výrazů a nevyzpytatelného ZVRACENÍ. Občas nevím co si o ní myslet, ale dost mě baví.

kayle.jpg

KAYLE

Mladší kluk od nás z koleje se kterým probírám snad jenom vztahy. Líbila se mu jedna jeho spolužačka Maya a pořád o ní básnil. Teď jsou spolu a poznává, že to není tak růžové, jak si myslel. Ale ona se k němu vždycky vrátí, tak asi dělá něco dobře. Je s ním občas docela sranda.

 

—Pngtree—clouds bubble speech clipart png_5066471.png

MAYUNA

—Pngtree—heart shaped wings heart shaped_3822046.png
—Pngtree—heart shaped wings heart shaped_3822046.png
[PXPNG.COM]Hand Drawn Arrow Black Line Going Right   1338x852 - 1338x852.png
gab1.png
pngwing.com (2).png

MAGOS 2017

GAB

Vražedná kombinace hotness a cuteness v podobě mladého barmana, kterýho jsem potkala na prázdninách v Řecku. Už jen kvůli němu jsem na pláži trávila snad veškerý svůj volný čas. Krásně zpívá a moc příjemně se s ním povídá a tak.. Bude pracovat na ministerstvu, tak jsem zvědavá, zda zůstaneme v kontaktu. Nebránila bych se.

 

740full-xavier-serrano.jpg

HOTTIE!!

je creepy

genev.png

GENEV

Holka, co všem plete jména, má divný dotazy, na které nikdo, a asi ani ona sama, neví odpověď a vždycky se tak random někde objeví. Působí na mě, že spolkla učebnici světa, kterou ale někdo zapomněl přeložit do jazyka, kterému by opravdu rozuměla.

5520318_0_edited.png

BYDLÍ U STARÉHO CHLAPA A VE ŠKOLE DEALUJE CHLAST!!!

house.jpg

HOUSE

Střelená holka z Nebelvíru, se kterou jsem se v prváku nesnášela, pak s ní chodila moje nejlepší kamarádka Corn a teď ji skoro vůbec nevídám. Nechápu její myšlenkové pochody, kdy v jeden čas hlásá, že ke Corn už nic necítí a v další moment pro ni připravuje CHOCOLATE BODY PAINT na hajzlech.

 

ŠKOLNÍ INDIVIDUA

stuí.jpg

STUÍ

Prcek, který vyrůstal na hradě. Po dvou letech s ním na jedné koleji se ale ukázalo, že je docela fajn. I když mu v 90 % času moc nerozumím. Protože koktá. A když nekoktá, tak mluví japonsky. A když nemluví japonsky tak plácá nesmysly, takže moc nevím, co si o něm myslet.

wtf

82719-emoticon-smile-smiley-text-face-free-photo-png.png

TEĎ JSME ASI OK

—Pngtree—set of cute red hand_6706416.png
pngwing.com (1).png
deda_edited.png
zdenda_edited.jpg

DĚDA

Náš kolejní. Je mu něco mezi osmdesátkou a smrtí. U něj v kabinetu jsem byla víckrát než v kterýkoliv jiným. Má na starosti objednávky a nahlašujeme mu veškeré zločiny. Za ním bych šla jako za prvním. Občas ale neotvírá dveře, tak se o něj bojíme! Není už nejmladší.

hraje na flétnu smuteční písně

(možná by si teda rozuměla s LAURIE)

silhavka%20ella_edited.jpg

ELLA

Víckrát je viděna na zemi než na nohou. Jednou se ji pokusil někdo otrávit. Šla jsem to s ní nahlásit k dědovi a od té doby s ní občas prohodím nějaké to slovo. Je vlastně fajn, jen se jí kolečka v hlavě otáčí trochu pomaleji. MOC RÁDA SI VYMÝŠLÍ. Ale stejně mi na ní záleží.

Exclamation-Mark-PNG.png
Exclamation-Mark-PNG.png

havr šilhavka

PROFESOŘI

-260nw-1451951294_edited.png

EMO PROFESOR

parker.png

PARKER

Nejsem si jistá, jestli mi nahání strach, nebo ho žeru. Asi od obojího trochu. Jeho hodiny mě kupodivu docela baví, je to takové žůžo dobrodrůžo, kde sedím a čekám, co se stane tentokrát. Má něco s profesorkou LaMalet, a taky děti. Nosí jen černou a vždycky se tak někde nahodile zjeví, v tu nejméně vhodnou chvíli.
 

profesourek%20kocourek_edited.jpg

ZACH TAYLOR

Mladý profesor na létání a divadlo. Je příjemný a dobře se s ním povídá. Je to ten nejhezčí profesor pohybující se na naší škole a snad existuje nějaké nepsané pravidlo, že na něj každý rok prvačky crushují. Nebo alespoň my s holkama crushovaly. Od odchodu profesorky Tyler obsadil místo mého fav a bff profesora!!

st,small,507x507-pad,600x600,f8f8f8_edited.png

HRAJE V DIVADLE!!

71+sACidIAL_edited.png
ala.jpg

MANG

Alkoholička. 

st,small,507x507-pad,600x600,f8f8f8_edit
owlett.jpg

OWLETT

Vražedkyně a nikdo mi to nevěří. Myslím si, že ona ví, že já vím a  už jen čekám, kdy mě taky odkuchne. Jako to udělala svém manželovi!! Každá hodina s ní byla dramatickým vnitřním bojem, kdy jsem nevěděla, jestli utéct a nebo zůstat a dělat, že její přítomnost snesu. Nesnesu, protože se jí BOJÍM.

bottom of page