top of page
wallpaper.png

SAMÉ PROBLÉMY

pngwing.com (72).png

Milý deníčku, od posledního zápisku se toho dost událo. Hodně času poslední dobou trávím se svými KLUČIČÍMI bffs Jayem a Barrym. Jay byl se mnou dokonce na té čajové schůzce s Nathanem, která byla celá podivná a vlastně ani nebyla čajová, protože byl koutek zavřený. Chvíli jsme si povídali v jedné tajné místnosti, a to bylo vše. Jay tam byl celou dobu se mnou a dohlížel na to, aby to nevypadalo jako rande a skutečně to jako rande nevypadalo. Den předtím jsem ještě společně s Jayem přespávala v knihovně. Byl to Corny nápad, která tam samozřejmě nesměla chybět. Bylo to celé fajn, jen na můj vkus se tam vyměňovalo až moc slin!! Hrála se totiž zase nějaká hra a Corny políbila Jaye a Jay pak Mayu a Maya pak Corny. NEBO TAK NĚJAK. A ráno mi Jay půjčil jeho svetr, abych nemusela jít v pyžamu. Bylo to od něj hezké, i když ten svetr hrozně kousal a sundala jsem ho hned jak jsem přišla na kolej. S jayem taky často chodím po večerce ven. On je takový průzkumník a vždycky objeví nějakou tajnou místnost nebo zkratku, kterou mi pak musí ukázat, takže díky němu znám hrad pomalu ze všech koutů. Jednou jsme společně prolezli oknem na střechu a dlouuuuuhou dobu si povídali a bylo to moc fajn, protože jsme řešili samé blbosti a nic vážného.

—Pngtree—red_underline_collection_54

S Barrym mě zase hodně sblížila knížka od Maxe. Jmenuje se Stmívání a je o upírech!! Dokonce ji četla i Aurora, která z toho byla naprosto unešená. A úplně stejně unešení jsme i my s Barrym. Proto si ji taky čteme spolu navzájem. Vlastně už nic jiného, než společné čtení neděláme a stala se z toho moje nová oblíbená činnost, protože mi přijde, jako by se u toho tak hezky zastavil čas a všechny starosti šly stranou. Většinou už vždycky instantně vyhlížím Barryho, když přijdu na kolej. A když se neobjeví, tak můj den není úplný. Nejradši mám, když čte Barry, protože svým hlasem dokáže přidat na dramatičnosti, takže i ty nejbanálnější problémy hlavní hrdinky Belly vypadají mnohem vážnější, než jsou!! Vždycky si vzpomenu, když mi takhle předčítal před rokem Stu Malé Bohy, ale u Barryho v tom není nic romantického a jediná láska, která nás u čtení spojuje, je ta k Edwardovi. Toho totiž úplně miluji, ale to ví jenom Barry, protože nikdo jiný by to nepochopil.

pngwing.com (22).png
pngwing.com (61).png
pngwing_edited.png
pngwing.com (61).png
pngwing.com (61).png

Letošní Vánoce proběhly, díkybohu, v klidném duchu. Strávila jsem je hlavně v přítomnosti lidí na koleji, tedy až na Kate s Maxem a June, kteří odjeli na prázdniny pryč. Se Stuem jsme si postavili dalšího sněhuláčka na hradbách, přesně jako minulý rok, ale letos jsem u toho byla o dost smutnější, protože i přes to, že počasí bylo hezčí a sněhulák taky, tak tomu něco chybělo. Další den jsme si ale všichni společně na koleji rozbalili dárky u jednoho stolu a bylo to moc hezké. Největší radost mi tedy udělala reakce Aurory a Stua, protože vypadali z dárků, co jsem pro ně měla, opravdu nadšení. Auroře jsem totiž dala mikrofon s malým jukeboxem, aby nám mohla zazpívat a rozvíjet tak svůj talent a Stuovi The Art of the Hobbit, což je kniha, kterou si určitě rád přečte a trochu mu ji sama závidím. Mně udělaly radost všechny dárky, hlavně Isaacovy papuče s jeho hlavou, protože mi došlo, jak skvělého a ztřeštěného kamaráda mám a nikdy bych ho nevyměnila. A Max mi dal dárek i pro Jelly – mojí žábu, která ho miluje a stýská se mu po něm. A to figurku, která vypadá až podezřele stejně jako on. Což mě přivedlo trochu do rozpaků a pár dní jsem měla pocit, že na mě v noci furt civí, tak jsem ji občas pokládala obličejem na zem. A pak mi ji začala krást Aurora, aby se jí líp usínalo. Ale teď už jsem si na ni zvykla a stala se mým nejoblíbenějším doplňkem pokoje.

A MAX DOSTAL ŽÁBU!! a i když se prvně netvářil, tak poznám, že mu na ní záleží

pngwing_edited.png

od Secret Santy, což byla Jane z koleje a radila se se mnou. TAKŽE JI VLASTNĚ DOSTAL TAK TROCHU I ODE MĚ

Ještě ten večer jsme šli nebojácně s Isaacem, Corn a Jayem na výpravu za pokladem, ke kterému Corn dostala mapu od Secret Santy. Pokladem byl třpytkatý kaleidoskop, z kterého Corn byla jak jinak než nadšená. My ostatní si z toho krom mokra v botách a unavených nohou nic neodnesli, ale i to bylo fajn. Dokonce jsme došli i k nějaké rakvi, což mi osobně nahánělo docela strach, protože jsem furt měla pocit, že z ní na mě něco vyskočí.

Po pár dnech byl Silvestr, kam se mi tedy zpočátku vůbec nechtělo, protože jsem neměla Nový Rok s kým oslavit, ale nakonec jsem se tam po pár hodinách ukázala a přicucla se k Laurie, která taky nikoho nemá.

Dokonce jsme si spolu i zatančily a dost mi tím zvedla náladu, i když nám to moc nešlo. Nebo Laurie to tedy šlo ale já ji to trochu kazila. Ale bylo to hezké.

Aurora zase tančila s Maxwellem, do kterého se kvůli tomu poté bezhlavě zamilovala a následující dny trápila. Věděly jsme o tom jen já s Laurie, která z ní měla trochu srandu, protože šlo o Maxe. Což moc nechápu, protože Max je až na pár much skvělý a docela pohledný, a kdyby se mnou tančil tak hezky, jak to popisovala Aurora, tak se asi taky zamiluji. Dokonce se Aurora jednou i prořekla před Kate, která s námi pak vymýšlela způsoby, jak se odmilovat, ale moc jsme toho tedy nevymyslely.

(přicucla = trávily jsme ho na židlích vedle sebe)

imgbin_drawing-arrow-sketch-png.png
imgbin_drawing-arrow-sketch-png.png
imgbin_drawing-arrow-sketch-png.png

A CORNY TANČILA S ISAACEM A BYLI TAK SKVĚLÍ, ŽE ZA TO VYHRÁLI POHÁR!!

Což mě dostává k ELLE, u které bych asi nikdy neřekla, že se s ní někdy budu tak bavit. Ona je poslední dobou taková smutná a divná, a mně jí je líto a záleží mi na ní, tak se zajímám o to, co ji běží v hlavě. Což je možná chyba, protože jsem se dozvěděla, že příčinou jejího chování je JEJÍ LÁSKA KE STUARTOVI. K tomu mému. Tedy ne mému, ale k tomu, co byl můj. Ne k tomu prvákovi co nemluví s holkami. Asi by mi bylo líp, kdyby si tuhle informaci nechala pro sebe, protože mi to furt moc nedělá dobře, ale zase nechci, aby kvůli tomu Ella brečela. Takže vždycky když ji vidím, zažívám v hlavě vnitřní boj, jak s ní mluvit a jestli být milá nebo se jí radši vyhýbat, ale jediné v čem se vždycky utvrdím, je to, že chci být daleko pryč od všech problémů.

Pár dní po novém roce se Max s June rozešli. A to kvůli úplné blbosti. Max je totiž docela pohlcen tou svojí rolí prefekta a dost prožíval, když mu June přiznala, že byla uprostřed noci sáňkovat (se mnou!!). A nějak se kvůli tomu pohádali a pak se do toho prý přidaly i další věci a Max byl údajně na June hnusný, tak se s ním rozešla. Nebo on s ní. To už nevím ale bylo mi jich obou líto. Utěšováním June jsem strávila hodně času, protože to potřebovala a Max byl z toho taky celý špatný a dělal mi starosti. Po dvou dnech se ale rozhodl, že se půjde June omluvit a ta mu řekla, že si to musí rozmyslet a taky pár dní intenzivně rozmýšlela.

pngwing.com (70).png

O pár dní později jsme s Lysem měli narozeniny. Máme je totiž ve stejný den, jako dvojčata!! I když on je tedy o dva roky starší. Ale Isaac má ve stejný den narozeniny taky, takže ten je skutečně jako moje dvojče. Ten den jsem ale Isaaca nepotkala, tak jsem ho strávila s kamarády z koleje, a hlavně tedy s Lysem, kterého jsem hrozně dlouho neviděla a už mi chyběl. S Maxem a Stuem jsme si venku postavili sněhuláka a pak jsme si všichni (až na Barryho) dali dort, při kterém nám Kate s Harvem zazpívali, a byl to moc fajn večer. Pak skoro všichni odešli a zůstali jsme tam jen já, Stu, Laurie a Max s June, kteří se odebrali řešit svůj vztah stranou a Laurie se Stuem se pak o nich začali bavit a já z toho začínala být trochu otrávená, protože jediné, co jsem chtěla, byl aspoň jeden den v klidu. Aby se alespoň na moje narozeniny neřešily žádné vztahy. Tak jsem se radši odebrala za Jayem. A Jay jako vždy nezklamal a dokázal mi zvednout náladu.  Navzájem jsme si vyprávěli, jak jsme ten den strávili a Jay opět využil svojí skvělou vlastnost, udělat i z nudné věci vtipnou.

Stejně jsem se ale po návratu na kolej nevyhnula debatě o vztahu June s Maxem, protože si mě June odvedla na pokoj a zahltila mě svými starostmi – prý si s Maxem dali pauzu. Byla jsem už dost unavená, ale zároveň jsem tam chtěla pro June být, protože od toho kamarádky jsou. Byla z toho celá zmatená a špatná, určitě víc špatná než Max, který mi později téhož večera s úsměvem řekl, že mu je fajn a nemusím se starat. June rozmýšlení netrvalo dlouho a po pár dnech chtěla pauzu přerušit a zase se k Maxovi vrátit. Jenže ten už zájem neměl, takže už jsou definitivně od sebe a vypadá to, že se nesnáší. Achjo.

pngwing.com (22).png

Pár dní uteklo a byl Valentýn. Myslela jsem, že to letos bude katastrofa, ale nakonec to nebyla taková hrůza. Vlastně to bylo dost fajn. Ze začátku jsem ho strávila s Isaacem, Corn a Jayem a večer zakončila tančením s Laurie a se STUEM, který mě i v jednu chvíli chytil za ruku, a to byl asi náš jediný tělesný kontakt za poslední čtyři měsíce. A Corny to tam taky dost rozjížděla. Dokonce věnovala Isaacovi písničku PUMP IT, na kterou ale nakonec tančila sama se sebou a docela dost divoce. Ta písnička a Corny twerkování nějak vyvolalo Natalii House, která se tam z ničeho nic po měsících zmizení zjevila a připravila si pro Corn jakési překvapení na ZÁCHODECH. Chudák Corn se tam nebojácně vypravila, ale byla tam nějak podezřele dlouho, tak jsme se ji rozhodli jít se Stuem a Laurie zachránit. A dobře jsme udělali, protože Natalie si pro ni připravila CHOCOLATE BODY PAINT a bůhví, kam by se to dostalo, kdybychom nerozrazili dveře. Corn za písničky Love Me Like You Do odběhla za Mayou a my tři se vypravili na kolej, kde jsme společně seděli na polštářcích a jedli čokoládky. Bylo to moc fajn a nikdy by mě nenapadlo, že strávím letošního valentýna zrovna v přítomnosti Stua s Laurie. Hlavně Stua teda, protože k Laurie si poslední dobou vždycky nějak najdu cestu. Společně se Stuem jsem snědla čokoládky od Isaaca, ve kterých jsme našli několik Isaacových vlasů!!!! a Stuovi to udělalo tak blbě, že šel zvracet a po chvilce radši na pokoj. Ale daroval mi svoji čokoládu, co den předtím vyrobil. I když to asi určitě nic neznamenalo, protože ji spíš daroval mému pokoji než jen mně. Ale stejně mě to potěšilo a snědla jsem ji celou sama, zatímco jsem čekala až se Corny vrátí. A tím valentýn skončil.

pngwing.com (60).png
pngwing.com (60).png
pngwing.com (60).png

Další dny jsem zase mluvila s Ellou a zase se mnou chtěla rozebírat její lásku ke Stuartovi, jako kdyby si nemohla vybrat doslova kohokoliv jiného na hradě a musela to řešit zrovna se mnou. A nejhorší je, že Stu něco tuší a občas se mě vyptává co s ní furt je a já mu musím nepřímo lhát. Vždycky mi je z toho hrozně na nic a už jsem nevěděla co dělat, tak jsem se zeptala Barryho na radu. Přiznala jsem mu, že mě ta Ella trápí a taky, že mě trápí, že nevím, jestli ke Stuovi furt něco cítím nebo ne, a hlavně jestli on něco furt cítí ke mně. Protože Stu se ke mně chová hrozně hezky a vždycky když jsem skoro přesvědčená, že k němu už nic necítím, tak se na mě tak hezky usměje, nebo se jen upřímně zajímá, jak se mám a snaží se mi zvednout náladu a já na to pak furt musím myslet. Jednou pro mě i ušil kravatu a nedávno mě doprovodil na pokoj, jako kdysi dělával furt a nikdy jsem neměla větší chuť ho políbit na dobrou noc, jako za 

protože šije a na to.

že začíná, mu to jde skvěle !!

pngwing_edited.png

  starých časů. Na druhou stranu mi občas přijde, jako by zapomněl, že se mnou kdy něco měl a často si v jeho     přítomnosti připadám jako vzduch, a tak trochu navíc, a to hlavně když je nás v místnosti víc. Pověděla jsem to        Barrymu a ten se mi zase svěřil, že Lys bere to, co mezi sebou ti dva mají, mnohem vážněji než Barry a asi si myslí, že spolu chodí, což Barryho hodně znervozňuje a už s Lysem asi nic mít nechce. Krom toho, že bychom na ně na oba

měli asi zapomenout, jsme nic moc nevykoumali, tak jsme se aspoň shodli na tom, že bychom nejradši utekli za Edwardem a Bellou do Forks a všechny ostatní nechali za sebou i s veškerými starostmi. Tam by nám oběma bylo totiž asi nejlíp.

No ale zpátky k Elle. Nejen že je poslední dobou celá divná, ony se jí i divné věci dějí. Jednou totiž přišla na kolej poloplešatá. Přes vlasy ji prosvítaly lysiny kůže a vypadala jako oškubané kuře. K tomu všemu, to málo co na hlavě měla bylo zbarveno do fialova. Ani jsme se s Maxem a Laurie nestačili nadechnou a zeptat se, jak k takové spoušti zvané účes přišla, když sama začala líčit onen dramatický příběh. Údajně vzala do ruky jakési začarované pero, které zapříčinilo její vlasovou pohromu. Celé to moc nechápu, ale to k příběhům Elly asi tak nějak patří. Poté, co se Corn zjevila se záchranou v podobě herelexu a zase utekla a Ella s Laurie odešly na pokoje, přišel Barry. Asi to bylo poprvé, co jsem kdy viděla Maxe s Barrym mluvit, ale bylo fajn mít dva ze svých nejlepších kamarádů vedle sebe. I když jsme se tedy nudili. Tak jsme se shodli, že to chce změnu. Vytáhla jsem nůžky a MAX ŠEL DOHOLA. Tedy ne úplně, a ne tak rychle. Prvně se napil herelexu a nechal si narůst dlouhé vlasy. Jenže s nimi vypadal podobně jako Jacob ze stmívání, a toho my s Barrym nemáme rádi, tak jsme mu to vymluvili. Pak až šel dohola. A mojí rukou!!! A ne teda úplně dohola, ale faaaakt na kratičko. S Barrym se nám to moc líbilo a musím říct, že to Maxovi opravdu sluší a vypadá dospěleji. Bohužel, jsme asi jediní na koleji, kdo si to myslí. Když to Aurora viděla, tak se zhrozila a asi instantně odmilovala. June s Laurie se smály. Na můj vkus až moc ošklivě a Maxovi před obličejem, což nebylo hezké. Pak se Max ještě nějak pohádal s June a odešel na pokoj.

Bylo mi ho líto, tak jsme po chvíli šli s Barrym za ním. Barry mi dal před pokojem čokoládku, co mi vyrobil na valentýna a kdyby neřekl, že mi děkuje, za to, jak skvělou kamarádkou mu jsem, tak bych si normálně myslela, že mě miluje. Možná mě i trochu mrzí, že mě skutečně nemiluje, protože s klukem jako je Barry by bylo všechno jednodušší. Není kolem něj žádné drama, má rád Stmívání a s nikým jiným, než se mnou se nebaví. Každopádně Barry zaplul na pokoj a já si šla promluvit s Maxem, který byl celý smutný. Ono to vypadá, že je Max drsný, ale myslím, že vevnitř je dost citlivý, i když se to snaží nedat najevo. Společně jsme snědli čokoládku od Barryho a kdyby se tam nezjevila Corn a všechno nepokazila, tak bych i řekla, že se mu trochu zlepšila nálada. Corn se ale totiž vždycky objeví ve špatnou chvíli a udělá nějakou divnou věc. Tentokrát začala bez dovolení radostně šahat na Maxovu hlavu a hladit ho po jeho skoro-plešce, což se mu samozřejmě nelíbilo, tak utekl na pokoj a pak mi už nechtěl otevřít. Napsala jsem mu tedy vzkaz, ale od toho večera jsem ho neviděla, tak doufám, že se neutopil ve smutku, protože to bych se pak utopila i já.

JO A ISAAC DAL AUROŘE VALENTÝNKU A ČOKOLÁDKY. ASI JI MILUJE ALE CHUDÁK AURORA NEVÍ, CO SI POČÍT!! ALE PRÝ SE JÍ LÍBÍ KLUCI, CO MAJÍ HODNĚ VLASŮ A TO ISAAC MÁ!!

VIANN

bottom of page