top of page
wallpaper.png

KONEC ROKU A NOVÝ ZAČÁTEK

pngwing.com (72).png

Ani nevím kde začít. Poslední měsíce školy byly šílené. S Laurie jsme se společně utkaly proti ostatním v kouzelnickém souboji a nebýt Maxova povzbuzování a našich mrštných těl, tak určitě vypadneme mnohem dřív a neumístíme se DRUHÉ. Také jsme s mojí skupinkou uspořádali vlastní akci, které jsem tak trochu velela já a byla jsem po tom všem organizovaní utahaná jak hadr. Ale povedlo se nám to.

 

Poslední víkend před zkouškami jsme měli finální úkol a to ADVENTURU. Prošli jsme portálem, který nás vyplivl někde v divočině a museli jsme tam přežít do druhého dne a hledat barevné šutry. V lese jsme narazili na rarachy, kteří nás slušně zbušili a myslím, že jsem neměla daleko od SMRTI. Večer jsem zakončila sezením u ohně, kde jsem měla málem breakdown, ale byla tam se mnou celou dobu Mia, která se ke mně chovala moc hezky, tak jsem se nakonec docela krotila.

Další den jsme vnikli do nějakého chrámu, kde nás čekalo mnoho úkolů a překážek. Zezačátku jsme chodili všichni pospolu a systematicky. Po pár hodinách ustavičného bloudění a běhání jsme se začali rozdělovat a byl v tom trochu bordel. Občas jsme potkali ostatní skupinky, hlavně Maxe a Auroru, která se ho držela jako klíště. Nakonec jsem běžela jen s Miou pro posledních pár šutrů a nechali se vcucnout portálem zpátky do školy.

(ŽÁDNÉ POSLEDNÍ ŠUTRY JSME NENAŠLY)

pngwing_edited_edited.png

Další věc, která stojí za zmínku, je ta, že jednou Kayle donesl do společenské místnosti láskonoš. Zajímalo mě, jaký to je pocit a jak moc se to liší od opravdové lásky, tak jsem se přede všemi napila a zamilovala jsem se do STUÍHO. (Do toho, jak se bojí holek). Musím říct, že se to vůbec nepodobá reálné lásce. A trochu mě překvapuje, že se se mnou Stuí i po tomto incidentu furt baví, ale asi si nemůže dovolit přijít o holčičí kamarádky, protože skoro žádné nemá. 

pngwing.com (70).png

Celý incident mě ale sblížil právě s Kaylem, s kterým jsem se posledních pár měsíců často vídala ve společenské místnosti pozdě večer, když už všichni ostatní spali. Jednou ho totiž málem zabil vlk v lese a od té doby měl chudák nějaké špatné sny, a tak se mu špatně spalo. Já zase nemohla spát, protože jsem musela usilovně přemýšlet nad BARRYM. Trávil totiž se mnou čím dál tím víc času a občas se mi spawnul jen tak v hlavě a nemohla jsem ho z ní dostat. Povídala jsem si o tom zrovna právě s Kaylem, protože se mi sám od sebe začal svěřovat o jedné prvačce Maye, které má zase on plnou hlavu a moc rád by s ní chodil.
 

—Pngtree—red_underline_collection_54

Tak jsem mu vyprávěla, jak jsme se s Aurorou v prváku připravovaly s Maxovou pomocí na opravdový vztah a že jsme na něj tou dobou byly stejně dost mladé. Vyprávěla jsem mu i o mém vztahu se Stuem a on mě s ním pak furt otravoval, až jsem nad ním musela tak dva dny zase usilovně přemýšlet. Ale jen asi dva dny, protože Stu je mi poslední dobou vzdálený asi tak jako slunce od země a tráví snad veškerý volný čas s June, jak kdyby k sobě byli připoutáni pupeční šňůrou a došlo mi, že naše kapitola je už dávno uzavřená dnem, kdy jsme se rozešli a možná byla uzavřená už dávno předtím a já byla jen slepá. Ale jeden večer mi tak hezky ve spolce četl ze své knihy a připomnělo mi to minulý rok, když všechno bylo jinak a trávili jsme spolu skoro každý večer.

pngwing.com (72).png

Asi mi to ale nestojí za to, se kvůli tomu víc jak půlroku trápit a došlo mi, že bych svůj čas měla věnovat lidem, kteří mi věnují ten svůj. Což je poslední dobou hlavně právě BARRY. On se vždycky ve spolce zjeví tak nahodile, většinou na svém místečku u krbu, a tak rád si se mnou povídá. Dokonce mi slíbil, že mi pomůže se zlepšit ve zpívání a svůj slib dodržel. Jednou mi přišel zaklepat na dveře a strávili jsme v divadle dobrou chvíli. Byla jsem z toho dost vynervovaná, protože je mi jasné, že se se všemi těmi talenty, co máme v divadelním klubu nemůžu ani z části rovnat, a bylo mi docela trapně. Barry tam byl ale celou dobu se mnou a trpělivě mi všechno vysvětloval (a moc hezky se na mě povzbudivě usmíval). Nejradši bych tam s ním zůstala celou noc a ani se nevracela do spolky. A to ani nemluvím o tom, že kdyby si na mě neudělal jeden večer čas a nepomohl mi s kouzly, tak bez něj asi nedám ani zkoušky!! Zmínila jsem se o tom, jak hezky mi je s Barrym Auroře s Laurie a Laurie mě nahajpovala, ať mu to OKAMŽITĚ JDU ŘÍCT. Jenže on už tam ten den nebyl, a další den jsem na to už neměla odvahu.

O pár dní později si mě ale Barry odvedl stranou a pozval mě další den na procházku na pozemky. Byl u toho celý nervózní, že jsem z něho byla nervózní i já a prvně jsem si myslela, že se mu stala nějaká hrozná věc, protože vypadal že to s ním brzo sekne!!
Na pozemky jsme další den nakonec nešli a ani na procházku. Místo toho jsme si udělali piknik na střeše školy, jedli, povídali si a četli. Byla jsem z toho zpočátku cela nesvá a popravdě dost na pochybách, protože jsem moc nevěděla co čekat. June mi večer předtím poradila, že bych měla udělat já první krok, protože Barry je na to moc stydlivý a
!!!PRVNÍ KROKY URČITĚ NEDĚLÁ!!! Celou noc jsem přemýšlela, zda není brzo na to, abych nějaký první krok dělala a zda ho vůbec chci udělat. Ale jak večer ubíhal a jídla ubývalo, byla jsem čím dál méně nervózní a když mi začal s nemizícím úsměvem číst a já si položila bradu na jeho rameno tak jsem nechtěla být nikde jinde.

pngwing.com (70).png

TAKY JSME SPOLU ZPÍVALI DUET NA DIVADLE A DOOOOST SE NÁM TO POVEDLO!!!

A jak tam vedle mě seděl, na pikniku, který pro mě sám připravil, tak mi byl blíž jak kdy dřív. Mohla jsem na něm oči nechat a sama moc nevím, jak se to událo, že v jednu chvíli mi četl z knihy a v další jsem mu tutéž knihu brala z rukou a přitáhla si ho k sobě do polibku. Všechny předchozí pochybnosti, jako kdyby v ten moment odpluly stranou a nelituji ani jedné vteřiny kterou jsem tam s ním strávila líbáním nebo v objetí. Přišlo mi, jako kdyby všechno okolo utichlo a bylo to moc příjemné ticho. V doprovodů pár světelných záblesků  jsme si dali další pusu a pomalu se vydali zpět na kolej. Když mě celou cestu vedl za ruku, byla jsem si téměř jistá, že ho pěknou dobu z hlavy jen tak nedostanu. Když mi před kolejí dal další letmou pusu byla jsem si tím jistá už stoprocentně a když mi dal ještě jednu pusu před pokojem, byla jsem si jistá, že ho ani z hlavy dostat nechci.

(ASI PŘICHÁZEJÍCÍ BOUŘKA)

pngwing_edited_edited.png

MÁM FOŤÁK, TAKŽE ODTEĎ BUDU VŠE FOTIT!!!

imgbin_drawing-arrow-sketch-png.png
imgbin_drawing-arrow-sketch-png.png
pngwing.com (73).png
pngwing.com (73).png
pngwing.com (73).png

Shodli jsme se, že o tom, co se stalo, nikomu neřekneme. Druhý den mi ale hned ujela pusa před Aurorou s Laurie. MUSELA JSEM SE POCHLUBIT. A ukázalo se, že i Corn o tom ví, protože ty světelné záblesky nebyly přicházející bouřka ale její naspeedovaná ruka mačkající spoušť od foťáku. Šla mě totiž s Jayem hledat a když už nás našli, tak nám z dálky udělala fotku. Abychom prý měli na památku. A nějak se k nim nachomýtl prvák Findley. A Ella. A když to ví Ella tak se to brzo dozví celý hrad. A pravděpodobně v nějaké Elly upravené verzi. Když jsem se to všechno dozvěděla, tak se ve mně mísila směsice ŠOKu a naštvání, ale nevydala jsem ze sebe ani hlásku. Pak mi ale Corn ukázala tu fotku, co vyfotila a veškerá zlost ze mě opadla, protože na té fotce nám to s Barrym opravdu sluší, takže to, že nás u toho sledovali čtyři čumilové mi bylo už jedno.

Jediné, co nám po Kate v bradavicích zbude, bude těch pár fotek, co jsme společně nafotili, milion vzpomínek a její trénovací panák, kterého jsme si s holkami přivlastnily na již tak zaplněný pokoj. Pojmenovaly jsme ho Dubínek a Aurora si na něm už stihla natrénovat líbání, ale to je vedlejší.

POZNÁMKA: SEHNAT DUBÍNKOVI LEPŠÍ OBLEČENÍ

Nikdy předtím jsem Kate tak dlouho neobjímala jako ten večer, ale v ten moment jsem ji opravdu nechtěla pustit a nejradši bych ji tak držela navěky. Nejlepší by bylo, kdyby Kate mohla zůstat na koleji s námi, společně s jejími trapnými vtipy, zásobami čaje a hrozným prefektováním. S Corny a Aurorou jsme se malém utopily v slzách a bylo nám jedno, kdo nás u toho vidí. Což byl tedy jenom Stuart, který tam byl chvíli s námi, a dokonce Kate donesl na rozloučenou květiny, protože VŠEM OSTATNÍM JE KATE ASI JEDNO A ANI JI NEŘEKLI AHOJ. Corn poté málem vymlátila i díru do zdi a vyřvala si hlasivky, že se až divím, že nevzbudila Laurie, která si tam pokojně spala ve své posteli.

Den před odjezdem začal hezky, bavila jsem se s Maxem, viděla Barryho, moje skupinka vyhrála třetí místo v soutěži a Kayle se mi pochlubil, že mu Maya vyznala city. Smutek ale nastal, až když na kolej nakráčela Kate a mně došlo, že je to možná naposledy, co její veselý kulatý obličej vidím. Byla to totiž její poslední noc na hradě a když si s námi fotila fotku, měla jsem co dělat abych udržela slzy. Když jsem ji pak o půl hodiny později viděla loučit se s Aurorou a Corny, už jsem se ani nesnažila slzy zadržet a doslova jsem se tam SLOŽILA.

Ve vlaku jsem jela celou cestu sama s Barrym a povídali jsme si. Neměla jsem ale odvahu se hned zeptat, jak to mezi námi vlastně je, jestli spolu chodíme nebo ne. Max mi totiž říkal, že jedna pusa neznamená automaticky chození. A ani když jsou ty pusy čtyři. Aurora s Laurie měly naopak jiný názor. A já musela furt myslet na Lyse, který se kdysi taky líbal s Barrym, ale Barry to jako vztah nebral a Lys asi jo. 

CO KDYŽ JSEM JAKO LYS?

Odpověď na tuhle otázku jsem se dozvěděla o nějaký ten den později, kdy mě Barry pozval ven na další piknik. Tentokrát o tom naštěstí nikdo nevěděl, takže tam žádní čumilové v podobě Corn nebyli. Byli jsme tam úplně sami a bylo mi to o dost příjemnější jak posledně, protože jsem se před Barrym už nestyděla a nebála jsem se k němu přitulit nebo ho i políbit. A ani on mě. Zeptal se mě, jestli s ním chci oficiálně chodit a u toho mi dal moc hezkou růžičku, kterou pro mě sehnal. Ani jsem se nerozmýšlela a hned ze mě vypadl souhlas, protože kdo by nechtěl kluka jako je Barry? 

TAKŽE NEJSEM JAKO LYS!!!

doslova se naše jazyky NEZASTAVILY!!!

pngwing_edited_edited.png

Dlouho jsme si pak povídali nebo se líbali. Nikdy bych do Barryho neřekla, že bude umět tak dobře líbat, nebo že vůbec bude někdy líbat . Ale nestěžuji si. Dohodli jsme se, že už nemá cenu to nijak tajit, když už to stejně ví tak polovina koleje. Odešli jsme až když slunce zapadlo a my pomalu ani neviděli na krok.

A JAY!!

Do reality jsem se vrátila, až když jsem vkročila na náš zapadlý pokoj, co s holkami máme, a viděla Corn. Protože když jsem byla s Barrym tak jako kdyby mi všechno ostatní vypadlo z hlavy a úplně jsem zapomněla, že jsem na Corn naštvaná. ONA SE TOTIŽ LÍBALA S JAYEM. A to den předtím si s Mayou řekly, že spolu oficiálně chodí (jako já s BARRYM!!!) a pak se vášnivě líbaly u nás na pokoji a já je musela vyhnat! Na Jaye jsem byla taky naštvaná, ale ne tak jako na Corn. Maya se to taky dozvěděla, a NE ODE MĚ. Viděla jsem ji totiž v kotli depresivně koukat přes zábradlí jak hromádku neštěstí. Prohodila jsem s ní pár slov a byla ji aspoň na pár dobrých minut oporou a myslím, že jsem ji trochu zvedla náladu. Upřímně nevím, co od toho všeho čekat, jestli Maya s Corn skončí a nerozumím tomu, co se děje mezi Jayem a Corn. Jestli se ti dva mají rádi anebo ne. Rozhodla jsem se, že se do ale toho nebudu zapojovat a nebudu kvůli tomu naštvaná na mé dva nejlepší kamarády, protože bych nerada o ně přišla.

(Taková starší poletucha, která se vždycky někde random nachomýtne, většinou do přítomnosti kluků)

pngwing_edited_edited.png

Co mě ale zajímá víc, je Aurora a její trable. Miluje totiž Maxe a dost se bojí, že o něj má zájem i Kara od nás z koleje. Což podle mě má, protože se k němu na hradě dost měla. Toho jsme si s Rory všimly a upřeně ji jeden večer sledovaly, když jsme si myslely, že s ním někam půjde. Zalezla ale na záchod a strávila tam hrozně dlouhou dobu, takže podle mě zase INTENZIVNĚ ZVRACELA a žádné rande se nekonalo. Aurora tedy miluje Maxe ale Auroru miluje Isaac. Tedy aspoň podle mě. Poslal ji na valentýn i hezkou valentýnku a prý s ní seděl při zpáteční cestě v kupéčku. Tam ji řekl, že jestli chce, tak ji bude posílat dopisy a podle ní má ty nejhezčí uši, které kdy viděl. Dopis ji skutečně i o pár dní později poslal, ale nechtěl mi prozradit co v něm napsal. Ale prý nic  ž h a v é h o, aby ji hned nevyděsil.

—Pngtree—red_underline_collection_54

Ten den se nám ještě ztratil Jay a my ho s Corn šly pozdě večer hledat na příčnou ulici, kde byl posledně. Když jsme se už začaly pomalu smiřovat s jeho rozkladem, tak se tam zjevil v přítomnosti jeho divoké kamarádky Mary Molaris a my si ho s Corny radši odvedly k nám na pokoj, protože PŘIJÍT O JAYE BYCH ASI NEPŘEŽILA.

NEBO BRZO RÁNO???

VIANN

JO A BARRY BYL NA POHOVORU U ALASTROSE A PRÝ TO ŠLO HROZNĚ ALE PODLE MĚ JEN ZBYTEČNĚ STRACHUJE!!!

A LAURIE SE TAHÁ S NĚJAKÝM KLUKEM!

ANDREW = NUTNO PROVĚŘIT

bottom of page