top of page
wallpaper.png

V ŘECKU

giphy.gif

s hot barmanem!!

unknown (3).png

(a pak na party s hot Barrym)

—Pngtree—heart shaped wings heart shaped_3822046_edited.png

Kdybych napsala, že návštěva karaOukee baru byl ten nejdivočejší zážitek prázdnin, co mi nejvíc zamotal hlavu, tak bych nepsala pravdu. Protože to přišel na řadu MAGOS. Nějaký řecký kouzelnický ostrov, o kterém jsem nikdy neslyšela, což je vlastně asi správně, když jsem celý život vyrůstala jako mudla a vědět o něm, tak není utajený a to by byl problé- 

to ze mě mluví ta stáž na ministerstvu

Každopádně, dopravili jsme se na něj takovou obrovskou fancy lodí. Jen Havraspár s Nebelvírem. Mně to nevadilo, protože i přes tu původní nevraživost s Nebelvírem, která vládla v prváku, je to asi jediná kolej krom Havraspáru, kde mám nějaké pořádné kamarády. Taky se tam ukázal Lys. Bylo to trochu zvláštní, protože jsem ho dlouho neviděla. Vlastně naposledy někdy, když jsme spolu s Barrym začali chodit, takže jsem čekala, že to mezi námi s Lysem bude trochu... já nevím, napjaté? Ale mýlila jsem se. Docela dlouho jsme si tu první noc povídali v bazénu na lodi, trochu podnapilí. Dokonce se i konverzace stočila na Barryho a Lys se zdál dost v pohodě o tom všem mluvit, asi ho ta láska k Barrymu už přešla. Chce to tedy všechno jenom čas, nebo jsem jen Barryho milovala víc jak Lys, nebo je jen Lys dobrý herec? Asi zbytečné nad tím vším zpětně přemýšlet, stačí, že jsem kvůli tomu tu první noc nic nenaspala, a dokonce se i z toho všeho alkoholu, usilovného přemýšlení a houpání lodi ráno pozvracela!! Málem na Kate, s kterou jsem sdílela pokoj.

ISAACA S JAYEM

Hotel byl skvělý. Byl obří, luxusní a nedivila bych se, kdyby byl hlavním důvodem, proč profesoři vybrali právě Magos. Nejlepší bylo, že jsme ho měli celý pro sebe. Takže i při veškerých prohlídkách města nebo vyjížďkách na širé moře s ostrůvkem, nám nepřekáželi žádní jiní turisti a průvodci se mohli věnovat plně jenom našemu zájezdu. Což všem vyhovovalo, protože všichni průvodci byli HOT. Nevím, jestli v Řecku vyhazují všechna ošklivá mimina do moře, nebo je normální, že tam jsou všichni vysoce atraktivní. I profesůrek vedle nich vypadal jako levný Ken z Aliexpressu.

Jídlo bylo taky skvělé, pomalu lepší jak ve škole, a všem bylo jedno, kolik jsme si toho nandali na talíř a že těch talířů bylo třeba pět. Program mě taky bavil, až do momentu, kdy nás chtěla sežrat nějaká šelma, co žila pod hradbami, ale žádná dovolená se neobejde bez takové nějaké příhody, kdy vás od smrti dělí pouze namakaná

16.png

Z PROHLÍDKY MĚSTA!!

Řekyně. A TY TRHY. Tam jsem strávila nejednu hodinu a vždycky se tam ještě za den tak třikrát vrátila. Pro více pohledů, pro pochodeň nebo třeba brýle na potápění a hledání ryb s Barrym, ke kterému tam stejně nikdy nedošlo, a teď si můžu šnorchlovat možná tak doma ve vaně a místo ryb v moři hledat venku slimáky po dešti.

6537974_edited.png

Myslím, že na tom, s kým jsem trávila nejvíce času, se od zbytku prázdnin nic moc nezměnilo a většinou mi po boku dělali společnost Laurie, Jay, nebo Corn. Sem tam jsem potkala Maxe (cvičit v posilce), a jednou snad i Stua, když nám zaskakoval za Isaaca jako můj muž v divadelním představení. June se tam občas zase mihla po boku Abby nebo Maxe. Prostě většina lidí byla rozuteklých, včetně Barryho, který se asi spálil, a tak jsem ho skoro nevídala, nebo si tam nabrnkl nějakou řeckou společnost, se kterou určitě hledal ryby. I když bych nesnesla pomyšlení, že se Barrymu stalo něco bolestivého jako je spálení, ještě více bych nesnesla pomyšlení, že si tam někoho našel, takže naivně, a trochu sobecky, pořád doufám v tu první možnost.

od slunce

to bylo hot

unknown (2).png
unknown (5).png
sekta.png
unknown (6).png

S JAYEM NA MASÁŽI!!!

Myslím, že je tedy pochopitelné, že jsem se jeden večer poměrně nudila a s Jayem jsme si po usilovném hledání mušlí v písku chtěli dopřát nějaké to uvolnění v podobě jedné skleničky. Mohli jsme říct Lysovi, který seděl na baru, ale k čemu potřeba Lys, když by to nebylo poprvé, co by mi někdo věřil, že jsem plnoletá. Jenže to se tentokrát nestalo a ten hot barman mi to opravdu nevěřil a mně bylo trapně, ale pak nám stejně nalil a my se s Jayem trochu cvakli a málem nechtěně pochodní zapálili koberec před pokojem. Rozloučila jsem se s Jayem PŘÁTELSKÝM políbením a odešla zpátky. Tím večerem se ten bar stal středem mého téměř veškerého zájmu. Respektive ten barman Gabriel, který se tam občas vyskytl. Byl mladý, vysoký, TAK HODNĚ VYSOKÝ, a celkově HOT. A evidentně si to vůbec neuvědomoval?? Nebo jen věděl, jak to hrát, protože jeho skromná povaha akorát zapříčinila, že se mi líbil ještě víc, a reálně jsem v jeho přítomnosti na všechno zapomněla. Dokonce i na to, že jako každý normální člověk potřebuju dostatek 

TAK DVA METRY!!

s Gabem

spánku k fungování. Vysedávala jsem tam s ním pomalu každý den pozdě do noci a nechávala si od něj hrát na kytaru. Tmu, která nás při loučení obklopovala, jsem využila jako důvod k tomu, aby mě vždycky doprovodil až před pokoj a jednou jsem ho za to odměnila pusou na tvář. A on při tom tak roztomile zrudl, že bych se s ním v ten moment nejradši vrátila zpátky na pláž a přečkala tam do konce jeho směny. On tak trochu rudl konstantně pořád, ale slušelo mu to. Je mi trochu trapně, jak to píšu, ale posledních pár dní jsem už jen nedočkavě čekala na večer, až se tam zase objeví a bude mi dělat společnost. Nebo spíš já jemu, protože on neměl kam utéct, i kdyby chtěl. V jeho přítomnosti jsem nad ničím nepřemýšlela a nic mě netrápilo, dokud se mě po několikaminutovém líbání v bazéně, ke kterému btw došlo posledí den, nezeptal, jestli na mě v Londýně někdo nečeká. A mně bylo tak trochu smutno, protože na mě skutečně nikdo nečeká, a jediný člověk, který by předtím kdy čekal, byl někde spálený, zatímco já jsem se líbala s nějakým řeckým borcem, kterého jsem znala pár dní. 

pokud se tedy netahal s nějakou greek chick

gab_edited.jpg
jayz.png

PŘISTIŽENI

—Pngtree—set of cute red hand_6706416_edited.png
Daco_115756.png
Question-Mark-PNG-Picture.png
Exclamation-Mark-PNG.png

A pak mě ještě víc rozhodil otázkou, jestli bych na něj v Londýně čekala já. Nevěděla jsem, co mu na to odpovědět, nepočítala bych, že by to mohlo mít nějaké pokračování a brala to jen jako… letní románek? Něco takového jsem mu ale říct nemohla, tak jsem ze sebe vykoktala souhlas, ale ten ho asi moc neuspokojil a tak ani on na oplátku mě, if u know what i mean. Takže jediný sex on the beach co jsem v řecku měla byl ten ve skleničce.

ezgif_edited.png

zpětně je mi trochu blbý, že jsem z toho v tu chvíli chtěla jenom jedno, ALE CO NO

Líbí se mi, ale stejně tak mám v hlavě pořád Barryho a ne a ne ho z ní dostat. Nikdy se mi nestalo, že bych prožívala tak velkou náklonost k dvěma lidem najednou, a doufám, že to alespoň u jednoho brzo přejde, protože je to vyčerpávající. Asi si o tom promluvím se Stuem, co jsem tak pochytila, tak je on na tohle expert.

Nevím ani, jestli bych teď chtěla vztah.. nehledám asi vztah. Kdybych chtěla být ve vztahu, neopouštěla bych ten téměř bezchybný s Barrym. Vztah znamená budoucnost a představa, že teď přemýšlím tak moc dopředu a že by věci zvážněly, ať by to bylo s kýmkoliv, mě docela děsí. Na druhou stranu, dvanáctiletá Vianna, se svou hlavou plnou plánů a myšlenek na svatbu a dokonalý vztah, by ze mě byla skutečně zklamaná. Nutno podotknout, že dvanáctiletá 

Poslední den, při odjezdu, se se mnou přišel rozloučit a vypadal u toho jako smutné štěně a mně ho skutečně bylo líto. A byl hezčí než kdy předtím, a když jsem nastoupila do lodě, tak mi skutečně chyběl a začala jsem si pohrávat s myšlenkou, CO KDYBYCH PROSTĚ NEODJELA. June měla podobnou myšlenku, ale to už loď vyplouvala a na náš útěk bylo pozdě.

Po pár dnech v kotli, kdy jsem se vrátila zpátky do své monotónní rutiny, při které jsem se téměř s nikým nebavila a trávila veškerý volný čas umíráním na stáži nebo nuděním doma, mi přišel dopis. Až z Řecka. Přistihla jsem se, že mi dlouho už žádný dopis neudělal takovou radost, i když je pravda, že moc dopisů nedostávám. Byl to moc hezký dopis, že jsem si musela nechat den dva na rozmyšlenou co vlastně odepíšu. Moje sova se vrátila vyčerpaná až po pár dnech a k umírání na stáži a nudění doma se přidalo i přemýšlení o Gabovi.

louceni s gabem.png

ČUMIL

—Pngtree—set of cute red hand_6706416_edited.png
dopis.png

a ještě víc

Vianna byla blbá a žila v představě, že všechno je růžové. Sama moc nevím, proč utíkám před vztahem a místo toho se hledám v líbání různých lidí, ale nesnáším se za to. Nemyslím si, že jsem 

o tom měla hlavně mluvit. Rovnou s Barrym, ale co bych mu tak řekla? Ať bych to formulovala jakkoliv, znělo by to trapně. Takže to asi nechám nevyřešené, nebo nevím. Na nějaké usazování budu mít čas celý život. NEVÍM.

na takovéhle poletuchování stavěná, svým způsobem mi to vadí, ale stejně to dělám.  Stu a i Lys mi poradili, že bych 

Po pár dnech Maya pořádala nějakou párty v altánku. Se Stuem jsme narozdíl od Laurie byli pozvaní, tak jsme si ji vzali jako naše +1, pak jsem ještě jako další plus jedna vzala Maxe a Barryho. Zpočátku to bylo, jako každá akce pořádaná třináctiletými dětmi, dost rozpačitý. 

DOŘEŠÍM POZDĚJI

o kterým Maya řekla, že je chodící depka a to furt nemůžu dostat z hlavy

pngwing.com.png
pngwing.com.png

(náš Stu)

Nebo aspoň mně to tak přišlo, ale možná to bylo už mým věkem, protože jsem tam už asi patřila k té starší menšině. Hráli jsme nějakou hru, jestli to nebo to a když řada přišla na Corn, tak by to nebyla Corn, aby nezapříčinila nějaké to večerní drama a zeptala se Mayi, jestli KAYLE nebo STU. Jeden by řekl, že si Maya vybere svého přítele, JÁ bych to tak udělala, ale ona radši neodpověděla a vlezla za trest do vody. Přesně jako předtím Barry, když nechtěl odpovědět, jestli by se vrátil ke své ex - TO JAKO KE MNĚ - a nebo začal nový vztah. 

Myslím, že jsme všichni byli svědky Kaya rozchodu. Připomnělo mi to, když se Max a Laurie v dávné minulosti rozcházeli a my to všichni sledovali šokovaní z gaučíku na koleji. ZLATÉ ČASY. V tomhle případě jsem ale tak šokovaná nebyla, protože Kayle a Maya se rozchází furt. Kaylův odchod a Mayi následný útěk za ním byly ale dost dramatický a tak nějak to všechny oživilo. Přesunuli jsme se k další hře, kiss, marry, kill, kde si Barry vzal mě, a co se stalo pak si moc nepamatuju, to už pro mě nebylo důležitý. Až na to, že jsem si vzala Stua a on mě pak chladně zabil. Vím, že to je jen hra, ale byla jsem chvíli uražená. Obdivuji Laurie, která nevypadala vůbec dotčeně, když ji tam pozabíjeli doslova všichni. Stu mi pak ale šeptem vysvětlil, že to udělal kvůli Barrymu, který sedí vedle něj. Což od něj bylo vlastně docela šlechetné.

Kayle + Maya

—Pngtree—set of cute red hand_6706416_edited.png
clipart1470366.png

Ke konci se znova ukázala Maya a pak se postupně všichni začali odebírat pryč, do postelí. Barry si mě odchytl, že se mnou potřebuje mluvit, tak jsem šla. Omlouval se mi za to, že neodpověděl na tu otázku jestli by se vrátil ke své ex - TO JAKO KE MNĚ - a nebo začal nový vztah. Já mu to za zlé nemám a neměl se proč omlouvat, i když by mě jeho odpověď zajímala. Dostat tuhle otázku já, tak asi udělám to samé.

Pak mi řekl, že neví, jak to pořád cítí, načež jsem mu odpověděla, že já taky nevím, jak to pořád cítím. Pak bylo trapné ticho, který přerušil Barry prostým "aha", na to jsme ukradli Maye srdíčkový balonky a šli zpět do kotle. Každý na svůj pokoj.

VIANN 

altanek, mayi party.png

CUTE ALTÁNEK!!!

bottom of page