top of page
wallpaper.png

POTLOUKOVO DRAMA

giphy.gif
meme_edited.png

      they were good friends                     until they weren't

a všichni se všema

ezgif_edited.png

Nikdy v životě by mě nenapadlo, že se dostanu do hádky, nebo lépe řečeno K R I Z E s Jayem. Jay je pro mě jedním z nejdůležitějších lidí co kolem sebe mám. Člověk, kterému věřím nejvíc, takže skutečnost, že o mně a o ostatních lidech píše DRBY do pofiderního školního

VYMLÁTIT SLOVNĚ!!

pngwing.com (70).png

- NIJAK, NEPŘEŽILA BYCH

asi Mayi??

ta se motá kolem něho

(když pominu ten fakt, že to píše JAY)

časopisu mě hodně zasáhla. DRBY. O mně. A o ostatních. Ale hlavně o mně!! Abych teda nepřeháněla - to, co se tam psalo o mně jsem nijak zvlášť neprožívala a asi bych nad tím vším mávla rukou, nebýt June.

To, co se tam psalo o ní ji totiž hodně zasáhlo a Stua taky. Jejich vztah se jim rozpadá, "Stu se motá kolem malých holčiček a June se nechává podvádět a blablabla"

potlouk.png

Kdo June se Stuem reálně zná, tak ví, že to jsou všechno blbosti, ale nepřijde mi, že by je tolik lidí reálně znalo, takže celá škola těm blbostem uvěří. S June jsme započaly jeden večer investigaci a dostaly se k Jayovi. Další na řadě byla Mary, protože kdo jiný by s Jayem něco takového psal než Mary, s kterou porušují už odpradávna všechna možná pravidla a společně byli v oficiálním školním časopisu, který opustili. HA. Třetí nás napadla Lil, která 

se kolem nich furt motá a s Mary jsou jako jedna ruka. Nebo se aspoň zdají být. V předchozích dílech byl ještě někdo čtvrtý, ale ten jejich kult asi opustil, takže s ním jsme se aspoň nemusely zatěžovat.

Takže jsme s June měly viníky a pak jsme VYMYSLELY PLÁN

pngwing.com (3).png
—Pngtree—hand-painted graffiti mark exclamation mark_3479486.png

Napsala jsem Jayovi lístek, jestli se nechce jeden večer sejít. Nic divného, scházíme se docela často, takže se samozřejmě ukázal, ale to už jsme tam na něj čekali společně s June a i se Stuem. Trochu jsme ho přiskřípli a snažili se z něj vymlátit odpovědi na naše otázky. Normálně bych si možná i tuhle hru na detektiva trochu užila, kdyby nešlo o JAYE. Přišlo mi, jako bych ho tím falešným pozváním na setkání zradila. Ale on mě zase zradil tím, že o mně píše, nebo ne? Celou dobu jsem měla akorát v hlavě, jestli to nějak vážně neohrozí náš vztah. Co kdyby se se mnou už potom nechtěl bavit? Upřímně nevím, jak bych to bez Jaye na hradě a celkově v životě přežila.

—Pngtree—the little man holding the_3241145.png

drb do kterýho byla zapletená i Laurie!!!

Jay zapíral, nepřiznal se nám a nenapráskal ani ostatní. Což vlastně ani nemusel. Byly jsme si s June našimi dalšími dvěma tipy víc než jistý, tak jsme jim spolu ještě ten večer napsaly dopisy, že o nich víme. Další den jsme se s celou trojicí se Stuem a June sešli a započali výměnu názorů, kde myslím i June ukápla nějaká ta slza. Mně se teda chtělo taky brečet, protože to vůbec nevypadalo dobře a jediný co jsem před očima viděla bylo moje a Jayovo se rozpadající přátelství. Celé to bylo docela emotivní, kdy tam June se Stuem měli několik proslovů a já si tam přišla vlastně docela navíc a opravdu jsem chtěla odejít. Mary na tom vypadala podobně, Jay se radši moc nevyjadřoval a Lil zvolila asi tu nejhorší možnou taktiku, kterou mohla a s každým dalším slovem, co z ní vypadlo, jsem se musela víc a víc ovládat abych ji jednu nešla VRAZIT

MARY A LILI

Nakonec jsme se s nimi nějak domluvili, že se v příštím čísle omluví a uvedou vše na pravou míru. Respektive, hlavně s Mary jsme se domluvili. 

Mary je vlastně moc fajn. 

když o nás zrovna nepíše

pngwing.com (70).png
pngwing.com (70).png
clipart1470366.png
—Pngtree—exclamation mark pattern_4447792.png

Jediná dobrá věc, která z tohohle všeho vznikla je, že mě to celé sblížilo s June a se Stuem. Už tak jsem jim oběma měla docela blízko, ale byla období, kdy tomu bylo jinak. Občas je to s nimi jako na horské dráze, kdy bych jim oběma v jeden čas řekla cokoliv a trávíme spolu hodně času a jiný dny jsem ráda, když na sebe aspoň mávneme. Teď jsem na tý horský dráze hodně vysoko, protože nejen že spolu trávíme docela hodně času, ale zaplňujeme ho i líbáním. - DÍKY BOHU ZA JEJICH OTEVŘENÝ VZTAH - Nevím teda jestli se ve Stuovo případě náleží psát v přítomným čase, když k tomu líbání došlo jen jednou a vůbec nevím jak si to vyložit. Bylo to moc příjemný a přišlo mi to v ten moment tak... nevím, přirozený? Inicioval to on a pak se na mě díval pohledem, kterým se na mě díval naposledy roky zpátky a bylo to prostě celý hezký. Vím, že bych neměla vcházet dvakrát do stejné řeky, ale to už jsem tak trochu udělala tím, že jsem mu tu pusu opětovala, tak jen budu dávat pozor, abych se v tý řece moc nenamočila. Respektive NEUTOPILA. Možná si dovolím jen takzvaně NALOKAT TROCHU VODY.

 

S June je to trošičku zamotanější, protože to líbání proběhlo víckrát než jednou a taky to vypadá, že to ještě nějakou dobu bude pokračovat. Vlastně to všechno nějak začalo tou pusou na Silvestra a pak to pokračovalo líbáním v prefektských koupelnách, kam jsem June chtěla vzít už od začátku roku. Ten večer jsme tam probraly snad úplně všechno, ale po celou dobu mi tam přišla taková divně napjatá atmosféra a June se zdála mnohem víc nesmělá, jak kdy dřív a taky jí to mnohem víc slušelo, jak kdy dřív. A já ji ten večer fakt moc chtěla znovu políbit a ona na mě pořád tak koukala, jako kdyby to věděla, takže to určitě věděla, ale přesto tam vedle mě zůstala stát a byla mi čím dál tím blíž. Tak jsem ji políbila a bylo to asi to nejlepší rozhodnutí, co jsem v posledních měsících udělala. O pár dní později políbila zase ona mě, v den mých narozenin, čímž je udělala asi těmi nejlepšími narozeninami, který jsem kdy měla. Pak jsem už nějak ztratila přehled v tom, kdo koho líbá, ale důležité bylo, že se to děje a že JÁ jsem toho součástí.

Asi zbytečný se zaobírat tím, že je June holka a že jsem nikdy nic takového k holce necítila a nikdy jsem se s žádnou holkou v takové míře nelíbala a tak moc na žádnou nemyslela. Když se mi někdo líbí tak se mi líbí a je mi jedno, jestli chodí na pánské nebo dámské záchody. A June se mi líbí a je mi příjemný ji mít poblíž a líbat se s ní a tak... a na líbání holek holkami nevidím nic špatného. Třeba Corn to praktikuje už poctivě od prváku a není na ni nic divného. 

(Respektive je na ní hodně věci divného, ale nic z toho nemá co dělat s tím, s kým si vyměňuje sliny)

pngwing_edited.png

Celý ten týden jsem se snažila, s hlavou plnou June, odchytit Jaye a celý ten týden mi přišlo, že se mi vyhýbá. Nebo jsem na něj prostě jen neměla štěstí. Ani když jsem několikrát čekala před učebnou, kde měl mít zrovna hodinu. Zachytila jsem ho až na Valentýna, kdy jsme následně měli důvěrný pokec na záchodech, při kterém jsem zjistila, že se mi vlastně vůbec nevyhýbal A NEPŘESTAL SE SE MNOU KAMARÁDIT, jen jsme se prostě míjeli. Celou uplynulou krizi jsme smetli ze stolu, nazvali ji naším prvním konfliktem (ZA CELOU DOBU CO SE ZNÁME) a pak šli na koncert zpěvačky, o které jsem doposud neslyšela. Ale měla jsem od ní podpis. A s Corn jsme to tam rozjely. Na to, že jsem se na valentýn vůbec netěšila, nemohl ten den být lepší.

—Pngtree—hand drawn cute scared black_4361075.png
Daco_5345103.png

O pár dní později proběhlo páťácké přespání u June ve stanu na pozemcích. Byli pozváni všichni z našeho ročníku a přišla jich většina, včetně Isaaca, který nechal svojí novou emo image za dveřmi stanu a užil si to v dobré náladě. Dokonce přiznal, že se mu trochu líbí Elena. Jsem ráda, že i pod jeho emo skořápkou se skrývají nějaké hlubší city.

K ránu jsme všichni vytuhli a nevím, jestli to byl důsledek alkoholu, nebo spící June po mém boku, ale nikdy se mi tak krásně nespalo a o to víc se mi druhý den nechtělo vstávat.

S JAYEM NA WÉCÉ

koncert.png

Charlie Bae Jensen

pngwing_edited.png
jay.png
—Pngtree—heart shaped wings heart shaped_3822046_edited.png
podpis.png

PŘIJDE MI, ŽE CELÁ KRIZE POSÍLILA NÁŠ VZTAH

A JÁ MÁM TEĎ K JAYOVI TROCHU BLÍŽ, JAK PŘEDTÍM

Do reality mě vrátila až Corn, když mi prozradila, že v noci s Abby podnikla DJské solo, kdy jsem si naivně myslela, že si pouštěly písničky, ale pak Abby byla prý pianista a Corn piano a tak nějak mi to došlo. Krejzyny. Co když June očekává taky takové krejzynovství??????

S Laurie jsem probrala téma "Barry" a ona mi připomněla náš slib, že nás nikdy žádný kluk nerozdělí. A v tom má pravdu. A zpětně si uvědomuju, že jsem k ní byla nepřímo docela zlá a nepřející, i přes to, že to je moje nejlepší kamarádka. Sice jim to s Barrym nakonec asi nevyšlo, ale kdyby jo, tak jsem jí slíbila, jak se pokusím být podporující.. nebo alespoň tolerující!! 

Vždyť já teď stejně mám June. I když mít je asi dost silné slovo. Každý ví, že June konečná je Stuart a jsem si vědoma, že v téhle hře na vlaky jsem já jenom přestupní stanice, na které se člověk na chvíli zdrží, ohřeje prstík, dva a pak pojede zase dál. Nemá to prostě dlouhodobého trvání. ASI. NEVÍM. Nemá cenu se zaobírat co bude a nebude, když si místo toho můžu užívat to, co je teď a tady.

CORN + ABBY??? = COBY

Nevěděla jsem, komu se s tím vším, co se mi poslední dobou děje svěřit, ale měla jsem opravdu velké nutkání se někomu svěřit. Řekla jsem o tom všem nakonec Jayovi, když jsme zase obnovili naše scházení-se-po-večerech-a-probíraní-všeho-možného a poradil mi, že bych o tom, co se stalo mezi mnou a Stuem měla se Stuem dát řeč. K June jen řekl, že si Mary procházela něčím podobným. MARYMOLARIS??? hustý

Dát řeč se Stuem mi přišlo jako skvělý nápad i přes to, že jsem neměla předem nic připraveného a vlastně jsem ani pořádně nevěděla, co všechno s ním chci probrat. Celý rozhovor mě nechal možná ještě o trochu víc zmatenou, než jsem byla předtím, ale stejně jsem ráda, že jsem s ním o tom všem, co se mezi námi stalo mluvila. Cítím, že mu mám trochu blíž. KOMUNIKACE JE DŮLEŽITÁ. I když se nejedná o vztah, ale jen o kamarádství. S výhodami??? 

Daco_4139089.png

taky jsme domluvili přespání na udobření vztahů s ostatními!!!

—Pngtree—heart shaped wings heart shaped_3822046_edited.png

S June jsem o ničem z toho ještě řeč nedala a asi ani v blízký budoucnosti nedám. Trochu se bojím, že bychom třeba společně mohly dojít k závěru, že je nejlepší přestat a to se mi momentálně úplně nechce.

VIANN

june stan.png

u June ve stanu
- 2018

bottom of page