top of page
wallpaper.png

Hned asi druhej den prázdnin si CORNELIA OHOLILA HLAVU. Vlastně jsem to byla já, komu podala nůžky ať ji ošmikám na pleš!!  Nějaké cizí holky a Ryan si mohli až krky vykroutit, když jsme si s Corn sedly do kotle k pultu. Isaaca to vyděsilo až mu málem vypadaly jeho vlastní vlasy a upřímně, ani mně její pleš nedala spát, a to nejen proto, že se leskla ve tmě. Naštěstí se jí po pár dnech rozsvítilo a vypila nějakej lektvar a vlasy má zpátky.

pngwing_edited.png

PLEŠATKA

SKINHEAD CORNELIA, BEZOHLEDNÝ MAXWELL A POLETUCHA LAURIE

S holkami jsme se zapsaly na brigádu na farmě. Je plná pracujících dětí a všichni jsme rozdělení po skupinkách a máme svojí určitou práci. Já jsem s June, která většinu času někde trajduje a dovolenkuje a s Laurie která, překvapivě, pracuje.

 

NEVÝHODY BRIGÁDY:

Moc práce!!

Bolí mě z toho celý tělo!!

Nic moc jídlo!

VÝHODY:

p e n í z e (ale málo!!)

Nějaký ten týden jsem strávila s taťkou, žádné drama se ale nestalo, tak to nestojí za zápisek. Měl se ale fajn a vypadá zdravě!

S Aurorou jsme si pořídily rtěnku, aby nás Maxwell pozval na rande. A skutečně nás, potom co jsme mu to asi třikrát naznačily, pozval!! Vzal nás na zmrzlinu a všechno šlo pěkně hladce, podle Maxe dokonce náš vztah nepotřeboval ani nijak vylepšit. To všechno se ale pokazilo, když se Max, BĚHEM NAŠEHO RANDE, přidal k nějaký jiný skupince holek a nás nechal minuty čekat, aniž by nám něco řekl. Což nám hodně ublížilo. Bůhví, jestli by se ještě vůbec vrátil, kdybychom s Aurorou dramaticky neodešly!!

Někdy další den mi přišel dopisem lístek na představení profesůrka, ve kterém v jednom divadle hrál. Představení bylo fakt hezké a všichni jsme ten den zjistili, že je profesůrek nejen hezký ale i opravdicky talentovaný. ALE ZPÁTKY K MAXOVI!!!

Samozřejmě jsme s Aurorou Maxwellovi jeho bezohlednost neodpustily a čekaly jsme, jestli ho samotného napadne se přijít omluvit! NENAPADLO. Vůbec mu na nás nezáleží. Celý náš JAKO vztah a trable jsme probraly s Isaacem, zatímco matlal v kuchyni sýr. Izy je velice zkušený a znalý života. Nasadil nám ale brouka do hlavy, že se Maxovi asi nelíbí náš styl oblékání a nepřijdeme mu pěkné. To jsme nemohly nechat jen tak, takže jsme mu šly zaklepat na dveře. Syčákovi. Po dlouhém ustavičném bušení otevřel a my mu tam s Auroru vtrhly. Už ani nevím co jsme si všechno pověděli, ale čepice málem lítaly vzduchem, jak to bylo vostrý.

Odnesly jsme si z toho tři věci:

MAX NEUMÍ PŘIZNAT SVOJI CHYBU

 

ŽÁRLÍ NA ISAACA!!!!

 

ASI JSME SE ROZEŠLI???

hiclipart.com.png
hiclipart.com.png
hiclipart.com.png
hiclipart.com.png
hiclipart.com.png
maxousek.png
pngwing.com (50).png

S Aurorou jsme si chtěly najít nového kluka, abychom společně mohli podniknout to slibované rande s Kate a Alastrosem a taky ukázaly Maxovi, že se bez něj máme dobře. Náš favorit Izy ale v JAKO randění neměl zájem. Zavalil, že kluci jsou připravení už na VOPRAVDICKEJ vztah a že Max byl asi slabý kus. Taky nám prozradil, že má zásady kvůli profesorce Wennys, u které si to nechce pokazit. JE TAK MOUDRÝ. Chtěl nám dohodit Reeceho, ale ten je takovej nevýraznej a tichej, takže bychom ho chudáka akorát zastiňovaly.

Co nás ale ranilo snad ještě víc, než celý rozchod je to, že jsme o celé situaci a Maxově chování pověděly naší KAMARÁDCE Laurie. Auroře u toho možná ukápla i slza, a i přesto Laurie hned využila, že je Max volnej a domluvila si s ním rande. Přesně tak. Aurora je viděla sedět v Kotli, zabraný v rozhovoru, s podivnými úsměvy na rtech a držící se za ruce. Aspoň tak si představuji já, že to vypadalo, když mi řekla, že ti dva mají rande v kotli. Neuvěřitelný, jak Laurie lítá od jednoho kluka k druhýmu. Nejdřív zpívá se Stuem jak jsou do sebe zamilovaní a pak se tahá s Maxem. Nebude trvat dlouho a sbalí brejlouna s Lysem na knihy a Isaaca na šampon z výprodeje!!
S Aurorou jsme šly náš žal zajíst do mekáče, a když jsme se vrátily, tak jsme se posadily přímo za Maxe a jeho novou holku. Po chvíli Max navrhl, že půjdou pryč, třeba na pokoj. A fakt odešli. ASI NA POKOJ, i když to Laurie tedy popírá.

 

Další den jsem Laurie u sbírání ořechů nevěnovala ANI POHLED. K večeru nás zastihla s Aurorou a Isaacem sedět v kuchyňce, tak se hned vyptávala co nám je, jako kdyby to už dávno nebylo jasný. Všechno jsme ji s Aurou za Izyho pomoci objasnili, ale když už se pomalu schylovalo k verdiktu tak tam přišla jedna starší holčina, u které si už nepamatuji jméno. Snad nikdy jsem ji neviděla a určitě s ní nikdy předtím nemluvila, ale evidentně to byla kamarádka Laurie!! Ze začátku působila velice rozumně a lítala z ní moudra rychleji než House na koštěti. Bohužel, poté co z ní vypadlo že s Aurorou jenom žárlíme a stejně nás Max nemá rád, jsem jí nemohla brát vážně a odebrali jsme se s Izym a Aurorou na maliny. Laurie se tam později ukázala, uždibla pár malin a zase odletěla, asi pomlouvat.

S Aurorou jsme se rozhodly, že se Maxovi i Laurie omluvíme a urovnáme ledy. I když by se správně MĚLI OMLUVIT ONI, protože my jim nic neudělaly. Bylo nám jasné, že kdybychom Maxovi poslaly dopis a podepsaly se, tak by ho hned zmuchlal a neuráčil by se přijít. Tak jsme tam podepsaly Laurie. To samé jsme udělaly s dopisem pro Laurie a podepsaly tam Maxe. Když už spolu chodí. Sraz jsme jim nastavily k večeru v cukrárně. Když jsme tam přišly, už tam seděli. Koupila jsem za SVÉ peníze 4 zmrzliny (aby Max viděl, že i bez něj si finančně vystačíme). Stačily jsme říct sotva dvě věty, než se Laurie dramaticky zvedla, ODHODILA ZMRZLINU, zavalila že tohle nedává a odešla. Max ji zmateně následoval jako ocásek. A to jsme si to den předtím pečlivě nacvičovaly, co všechno jím řekneme. Úplně zbytečně. 

 

 

pngwing.com (54).png

Tak jsme se přesunuly do kotle za Lysanderem, který nás vyslechl. Po chvilce se k nám přidala June a bylo to snad poprvé, co jsem s ní vedla konverzaci delší jak minutu. June je asi stejně znalá života jako Isaac a ta holka z farmy, protože to co z ní padalo za moudra ve mně otevřelo nějaký třetí oko a koukám na celou MAURIE (Max + Laurie) situaci trochu jinak. Už jsem jim asi odpustila, ale furt mě z nich bolí hlava když se na ně podívám.

VIANN

bottom of page