top of page
wallpaper.png

KRÁLÍK, ŽÁBA A TRABLE S KATE

To jsme takhle jednou byly s Cornelií večer nakrmit zvířátka na farmě a všimly jsme si, že jeden z králíků vypadá docela pochcíple!! Pravděpodobně ho Cornelia s Aurorou a Ryanem pěkně zanedbávali. Po mém krátkém proslovu na ochranu zvířat jsme usoudily, že nejlepší ho bude vzít na pokoj a pořádně vykrmit a pak vrátit mezi ostatní. Koupila jsem mu ve zvěřinci nějaký králičí vitamíny a jak mu chutnalo. JENŽE!! O nějaký to kilčo později si jakési rychlé očko všimlo králičí absence a nahlásilo to tý ženštině z farmy!! Dozvěděly jsme se to od Laurie s Auroru, které byly docela rozhozené, protože ta ženština prý vyhrožovala, že ŽÁDNÝ KRÁLÍK = ŽÁDNÁ VÝPLATA. Což nedávalo moc smysl. Ale radši jsme toho králíka šouply na farmě do mrkví, jako že se šel najíst, a pak ho tam nějaký čmuchal našel.

pngwing.com (59).png

Nevím proč, ale po týdnech společného pracování, nám na farmě rozpustili naši skupinku JÁ, JUNE, LAURIE. Společně s June jsme byly přiřazeny k nějaký Adaline, kterou June po prvním dni ze srdce nesnášela. Já zase nesnášela to vyrábění másla, co jsme měly na starost, tak jsem si dala week off a nechala tam June samotnou. Docela ji to rozdivočelo, protože jeden večer plánovala, jak tý Adaline rozhází věci na farmě a přidělá ji tak práci. Bohužel, nebo spíš bohudík, se její ďábelský plán nemohl uskutečnit, protože Adaline je na tý farmě nonstop.

 

Další týden mě rozdělili i od June a skončila jsem s nějakou Emmou. Vydržela jsem to její protáčení očí tak tři dny a pak jsem ji tam nechala sázet mrkve samotnou.

rabbit_edited_edited.png
2792850_0_edited.png

JELLY

ALE TEĎ K NĚČEMU ZAJÍMAVÉMU!!!

S Cornelií rády chodíme do zvěřince, koukat na ty chudáky přes mříž. Nejradši bych je všechny adoptovala, bohužel nemám peníze a Aurora už tak nadává, že se na pokoji nedá hnout. Podle mě jsou na tom nejhůř ty žáby, protože je nikdo nechce. Ta ženská za pokladnou sice říkala, že mizí jedna za druhou, ale podle mě jen chtěla, ať si jednu koupím. A fungovalo to. Vybrala jsem si tu nejzelenější a říkám ji Jelly. Protože je taky taková měkká a gumová a tak. Jméno jsem vybírala opravdu dlouho protože to je věc na celý život. Nejlepší je, že ji můžu nosit furt u sebe, a i všem mým kamarádům se líbí a jsou z ní nadšení!!

ALASTROS

Hned ten den, co jsem si Jelly koupila jsem narazila na Auroru, jak schovaná za zábradlím sleduje Ala a Kate na rande u baru! Aurora u toho měla i občerstvení a tak. Prostě to bylo bizardní, tak jsem se k ní samozřejmě přidala! Celý kotel byl až na naší oblíbenou dvojici prázdný, takže jsme slyšely každé slovo, které z nich vypadlo. I když jich moc nebylo. V jednu chvíli jsem dokonce musela jít dolu, obětovat pár srpců a koupit si u hospodskýho pití, abych se mohla nenápadně naklonit ke Kate a dát ji rady, jak to rozjet!! Taky se tam vyskytl vousatý cápek, který se až podezřele často motá kolem Ala, ale naštěstí zase odešel.

POHROMA U OHNĚ!!!!!

Společně s Cornelií jsme se rozhodly, že rozšíříme náš okruh přátel a budeme se dobrovolně socializovat!! V kotli jsme u stolu přepadly Nathana s Tierney. Asi byli tak zaskočení našim pozváním k ohni, že souhlasili!!! Pak jsme u rybaření sehnaly Kate. Ryby se jí vyhýbají asi stejně tak jako pusa s Alem, takže vypadala ohledně večeru stráveným s námi až přehnaně nadšeně. Na farmě jsme zastihly jenom Laurie s June a Mayou, ale všechny tři souhlasily. A PAK TO PŘIŠLO. Tedy, AL PŘIŠEL. Do kotle. Tak jsme ho taky pozvaly a kupodivu se k nám přidal! Kate byla trošku zaskočená, ale ani to ji nezastavilo od brnkání falešných tónů na kytaru. Hned po prvních pár minutách jsme zjistily, že ostatní jsou v naší přítomností docela nesmělí, takže jsme většinou mluvily jen já s Cornelií. Párty u ohně moc nejela, tak se aspoň roztočila flaška. Už ani nevím, co všechno bylo za úkoly. Jediné, co si pamatuji, že Tierny MILUJE Nathana a on asi ji. A že June NEMILUJE Barryho, jako jsme si s Cornelií doteď myslely. A pak se stalo to, na co jsme všichni nedočkavě čekali! Po mém pěveckém sólu, ve kterém jsem si vypůjčila refrén písničky, s kterou zazářila House v divadelním klubu, padla flaška na Ala. K jeho hlouposti nechal na mně, ať mu vyberu úkol nebo pravdu. Samozřejmě jsem vybrala úkol. Poté, co jsem mu řekla, ať políbí Kate, nastalo trapné ticho. Alastros se prvně pokusil utéct, ale nakonec se odhodlal a políbil Kate… DO VLASŮ!!! To byla poslední kapka trapnosti a radši jsme to rozpustili a všichni utekli do svých pokojů.

alastros.png
pngguru.com.png

Celý jsem to odvyprávěla Auroře a shodly jsme se na tom, že chování Ala nás už nebaví a Kate akorát ubližuje. Kate totiž potřebuje pořádného chlapa, který ví, co chce. Tak jsme se jí zeptaly, jak si takového vysněného kluka představuje. Zjistily jsme, že je Kate opravdu nenáročná a stačí ji málo. Jediné, co chce, aby byl hodný a měl ji rád. Ještě ten den jsme s Aurorou napsaly inzerát, že onoho vysněného muže hledáme jako přítele a potencionálního manžela a otce dětí. Nechaly jsme tam kontakt na sebe, protože prvně musí zájemce projít naším schvalovacím procesem a podstoupit krátký test. Nikdo přeci nechce, aby Kate trpěla!!

JO a Aurora se rozhodla přebarvit si čapku, prý ji Kate řekla, že ji růžová nesluší. Tak si ji nechala přebarvit na modrou, že ji má ráda. No je to katastrofa, ale to před ní říct nemůžu.

RŮŽOVÁ > MODRÁ

VIANN!

bottom of page