top of page
wallpaper.png

OVCE S HOUSE A TAK DÁLE

Nový týden, nová služba. Tentokrát mi přifařili ovce. A s nikým jiným než se školní divoženkou Natalií House! A s June. A s Cornelií ve stejným výběhu! Protože ta má na starosti kozy, který kvůli nedostatku výběhů musí sdílet prostor s ovcemi. Nebo to je naopak?  To je fuk, mně to vyhovuje.

První směna probíhala tak nějak, jak jsem předpokládala. Přišla jsem, House mě provedla, ukázala ovce, zaúkolovala naplnit koryto a následně mě zamkla ve stáji a odmítala pustit. Normálka. Další den jsme s Cornelií uklidily celý výběh a společně s House vzaly ovečky s kozami na procházku k jezírku, kde začala očista. Jakože čištění ovcí a tak. Ne jak v tom filmu.

pngwing.com (32).png
PinClipart_edited.png
Sheep%20-page1_edited.png

+

Sheep%20-page1_edited.png
Sheep%20-page1_edited.png
Sheep%20-page1_edited.png
Sheep%20-page1_edited.png
ghost_edited_edited.png

Večer jsme se s Cornelií stavily na farmě v kuchyňce, že si uděláme k večeři pizzu. Nějak se nám spálila a těch dalších pět taky, tak jsme to nechaly na zdatné kuchařce Natalii, která si tam četla starý noviny. Za to jsme jí nabídly nějakou limču, kterou jsme našly u dřezu a mycích prostředků, ale místo toho, aby ochutnala, utekla na pokoj. Tak jsme šly za ní a po ustavičném klepání nás pozvala dál.

Pokoj má docela hezký a má tam fakt hodně věcí, skříní a truhel. A dokonce i okna a čerstvý vzduch, což náš pokoj v Kotli jaksi postrádá. Tak jsme se rozhodly tam přespat. Byla tam i Ember, která chodí s námi do ročníku, ale nikdy předtím jsem s ní nemluvila. Je docela fajn, vlastně to byla ona, kdo navrhl, že můžeme vyvolávat duchy. Což nám o půlnoci přišlo jako skvělý nápad.

Zapálily jsme svícen a sedly si do kroužku. Už ani nevím, koho jsme vyvolávaly, nějakýho chlapa, co navrhla House. S vyvoláváním duchů nikdo z nás neměl žádné zkušenosti tak jsme to dělaly jak lidi ve filmech. A fakt jsme něco cítily! Nejdřív průvan a pak se zbláznila zvěř. Zavyl pes a kočka se schovala pod postel. Po třísknutí dveří mi došlo, že nemůžu zemřít předtím, než budu mít reálného kluka a Kate svatbu, tak jsme rozhodly že stačí a zase jsme ho odvolaly. Nebo možná ne a schovává se u Ember ve skříni. To je jedno, můj pokoj to není.

House nám připravila na zem spacáky, ale ani za boha bychom si, po tomto strašidelném zážitku, na zem nelehly, tak jsme si zabraly její postel, ať si spí na zemi ona. Byla zásadně proti a nacpala se k nám. Takže jsme s Cornelií strávily noc namačkané na House. Vlastně jen Cornelie, já potom, co mě House z postele skopla, jsem se namačkala na zeď.

PinClipart_edited.png

Další den jsme s Corn strávily…ZASE S HOUSE!! To už dělá tři dny v kuse. Překvapuje mě, kolik toho vydržíme. Ale ona je vlastně docela fajn. ASI. Nebo to na nás jen hraje!! Po práci u zvířat jsme společně s ní a Ember šly k jezírku, ke kterému jsme ten předchozí den vzaly ovce. S Cornelií jsme si vzaly nové plavky a nafukovací matraci. Nat s Ember si nevzaly ani ty plavky a koupaly se v oblečení... Za to si s sebou Ember vzala svoje kotě! Naštěstí neublížilo mojí žábě Jelly.

K večeru jsme se vrátily na farmu a pozvaly všechny, co jsme potkaly, k ohni, abychom si společně zahráli flašku. Flaška se zprvu táhla jak hlen. Pak se to ale trochu rozjelo a Adaline olizovala podrážku boty, Cornelie řevem svolávala ducha ohně a House ji následně požádala o ruku. Pak jsme se s Cornelií přesunuly na pokoj k Nat a Ember, protože nás zase pozvaly. Tedy Natála nás pozvala a chudák Ember o tom vůbec nevěděla. Ale vypadala nadšeně. Víceméně. Spíš méně než více. Na zemi nebylo skoro žádné místo, tak si Cornelie lehla do postele k House a já k Ember. Ještě že jsou ty postele tak velký. Přinesly jsme si i vlastní pyžámka, deku a plyšáka, jako kdybychom se tam už skutečně ZABYDLOVALY.

NATALIE HOUSE = NOVÁ BFF??

no to snad ne!!

NATALIE + CORNELIA (pomoc)

Další den mi Cornelia při čištění zubů řekla žhavou novinku!!! Natalie ji dala pusu!! Nebo ona jí? To nevím, to už jsem byla na útěku, protože takové věci odmítám poslouchat!!! Samozřejmě normálně bych byla za Cornelii, jako správná kamarádka, více než ráda, ale ono se jedná o Natalii House! A ještě k tomu jim je 12. NECHUTNÉ. A to ani jedna z nich nemá žádnou předešlou zkušenost z FEJK VZTAHU jako máme my s Aurorou a Maxem. Prostě nejsou připraveny, tak jsem se ji to snažila vysvětlit ale ona byla AGRESIVNÍ a furt řvala že to nic vážného není a ani vdávat se prý nechce, tak ať se uklidním.

No a pak ji Natalie pozvala na zmrzlinu. To už jsme s Corn byly zase usmířené, takže jsem šla s nimi. Protože ona se bála jít sama a já si chtěla Natalii pořádně proklepnout. Cornelii přišel můj nápad, že si budu celou dobu dělat poznámky, skvělý, Natalii už tolik ne. Tak jsem je tam nechala samotné a šla si zabalit abych ještě ten den stihla odjet za mamkou. Cornelia měla odjet se mnou, i když jsem tomu velké naděje nedávala. Ale nakonec se přeci jen ukázala, naházela věci do kufru a odjely jsme. Mamka z Corn byla nadšená a i trochu překvapená, že je skutečně reálná!! Z mojí žáby Jelly tak nadšená už nebyla.

Když jsme se po nějaké době vrátily zpátky do Londýna, bylo v Kotli úplný prázdno. Později jsme se dozvěděly, že snad celá škola, kromě Havraspáru, odjela někam na výlet?? DIVNÝ. Tak jsme si užívaly klidu, dokud jsme si nepřečetly noviny. Prý se ztratilo nějaký zrzavý dítě a na svobodě řádí nějací zločinci! Tak jsme se šly projít do Godrikova Dolu, že třeba o tom ztraceným dítěti něco zjistíme a dostanem odměnu! Místo zrzavého dítěte jsme ale potkaly nějakého zrzavého chlapa, co měl na starost útulek. Byl docela upovídaný a podivný a vypadalo to, že o adopci psa toho ví stejně tak jako my. Takže NIC. Nakonec jsme s Corn vzaly jednoho ustrašenýho pejska na procházku a byl z toho docela hezký den a možná si ho jednou i adoptuju!!

frodog_edited.png

KDY BUDE HAVR VÝLET??? KDE JE LYSANDER??

VIANN!

MŮJ BUDOUCÍ PES 

Z ÚTULKU!!!

bottom of page