top of page
wallpaper.png
pngwing.com (22).png
pngwing.com (70).png

PRASINKY DOWN 

pngwing.com (72).png
%C3%A2%C2%80%C2%94Pngtree%C3%A2%C2%80%C2

No ale pomoc nenašly a později jsme se museli všichni sejít zase v té velké společenské místnosti, kvůli nějaké

pohromě v Prasinkách, které čelilo pár naších studentů. Ukázalo se, že Prasinky spadly a zanechaly za sebou hodně

mrtvých!! Než jsme se stačili rozkoukat tak se tam přivalila Kate a za ní i Maxwell se Stuartem. Zatímco se Kate tvářila, jako kdyby se vrátila z odpoledního lyžování, Stu s Maxem byli celí mimo. MOC jsem chtěla jít za Stuem a ujistit se že je v pořádku a normálně bych šla, ale ona tam kolem něj, jako moucha, furt poletovala June. A na tu jsem se nemohla ani podívat. A na něj jsem byla pěkně naštvaná, že mě tahá za nos. Tak jsme tam s holkami seděly s Kate, která se z toho šoku dostala poměrně rychle. (Tedy doufám, od té doby jsem ji totiž neviděla.)

Později mi Laurie promluvila do duše, jak jsou hádky zbytečné a že bych měla být se Stuem a že June není hrozba.

pngwing_edited.png
pngwing_edited.png
pngwing_edited.png
pngwing_edited.png
pngwing_edited.png

Další týden přinesl další drama!! Nemohl za něj nikdo jiný než Laurie s June. Hlavně Laurie tedy, protože roznesla OŠKLIVÝ DRB, že June chodí se Stuartem. S MÝM STUARTEM. Což mě hodně ranilo. Myslela jsem, že Stu má rád mě, ale on se tahá i s JUNE?? A netahá se ona náhodou s MAXWELLEM?? Kdo bude další? Lys? Barry? Nebo ty už taky stihla vystřídat a jen o tom nevím??
 

Naštěstí jsem vedle sebe měla Corn s Aurorou a i Laurie, které to prožívaly se mnou. V Auroře se dokonce vzbudila i mírná agrese, což mě trochu vylekalo. Šly jsme tedy do té velké společenské místnosti, že shodíme pár figurín (v Aurořině případě zbijeme), ale bylo to tam zabrané House a jejími přisluhovači, tak jsme se posadily na gaučíky. Vedle Corn byl džbán s nápojem, o kterém tam něco Aurora intenzivně povídala, ale já ji moc neposlouchala. V hlavě jsem lítala myšlenkami sem a tam mezi Stuartem a June.

No a pak se Corn napila z toho džbánu A ZAMILOVALA SE DO AURORY. Furt na ni koukala a rudla a dolejzala.

To kvůli tomu nápoji totiž. Auroře to bylo dost nepříjemné, a House podle mě taky! Myslím si totiž, že tam

ten nápoj lásky dala ona, aby si ulovila nějakýho samce! Furt se tam tak motala a koukala k nám. Aurora

odešla hledat pomoc a Corn ji jak ocásek následovala.

opět

pngwing_edited.png

NAT LEKTVAR LÁSKY!

%C3%A2%C2%80%C2%94Pngtree%C3%A2%C2%80%C2
%C3%A2%C2%80%C2%94Pngtree%C3%A2%C2%80%C2

KDE JE KATE?! ŽIJE???

%C3%A2%C2%80%C2%94Pngtree%C3%A2%C2%80%C2

(ano, ta Laurie, která stojí za vznikem většiny hádek)

%C3%A2%C2%80%C2%94Pngtree%C3%A2%C2%80%C2

Stu byl ale tak traumatizovaný, že moji přítomnost ani nezaznamenal. Zaznamenal přítomnost June??

—Pngtree—red_underline_collection_54
%C3%A2%C2%80%C2%94Pngtree%C3%A2%C2%80%C2

Poté, co nás pustili zpátky na kolej si June odvedla mě a Auroru do vedlejší místnosti a… ROZBREČELA SE. A u toho křičela až jsem ji skoro nerozuměla. Spustila na nás nějakou svoji nacvičenou řeč, že nejsme správné kamarádky a tak. Bylo mi ji v tu chvíli docela i líto. Já na to neměla moc sílu, ale Aurora se s ní nebojácně chytla a pravda vyšla najevo!   LAURIE SI VYMÝŠLELA.   June se Stuartem nic nemá!! 

June přetekla trpělivost a s posledním dechem vrazila Laurie takovou facku, že jí málem hlava odletěla. Pak odešla a nechala nás tam všechny stát. Laurie se rozbrečela, tak jsem ji šla utěšit. I když bych správně na ni měla být asi naštvaná, ale upřímně jsem z toho byla celá zmatená, a hlavně nemám ráda, když lidi brečí. Nebo se mlátí!! Z bezpečný vzdálenosti jsem pak zkontrolovala i June, ale tu už utěšoval Barry, tak jsem nechtěla moc rušit. A taky z ní šel trochu strach.

Místo toho jsme šly s Aurorou za Stuem, který se přesunul na pokoj. Vypadal jak hromádka neštěstí. Vysvětlily jsme mu situaci a chudák z toho vypadal ještě víc zmateně! Tak nás tam Aurora nechala samotné a šla to asi uklidnit dolu, protože ta facka byla teprve začátek. Co se dělo dole mi ale v tu chvíli nemohlo být volnější. To jediné, co mě zajímalo, byl Stu a ten seděl přede mnou zabalený v dece. Byl celý promrzlý a bez života. Jediné, na co jsem se v tu chvíli zmohla, bylo si ho přitáhnout blíž a pořádně ho obejmout a nepustit. Seděli jsme tam takhle v objetí dobrou chvíli, povídali si a postupně jsem cítila, jak se Stu uvolňuje a uklidňuje. Na to, jak ten den začal ošklivě, a ještě hůř pokračoval, mi v ten moment bylo snad líp než kdy předtím. Vedle mě seděl Stu, ten nejdůležitější člověk v mém životě, a byl živý a zdravý!! Celá Prasinková situace mě donutila přemýšlet a uvědomit si hodnotu života a jak snadno se dá o něj přijít. Z mého intenzivního dumání mě vytrhl až Stuart, když se ke mně naklonil a políbil mě na rty. Teď jsem zase byla v šoku já!! No a Stu byl celý rudý a hned se začal omlouvat a určitě mu bylo hrozně trapně. Tak jsem se k němu naklonila a dala mu taky pusu, aby nám mohlo být trapně spolu. Ale ono to ani trapné nebylo, bylo to příjemné.

pngwing.com (71).png

(BOJÍ SE JUNE!!)

pngwing_edited_edited.png
pngwing_edited.png

(náš kolejní)

Další den nám Laurie přistála na pokoji a děda nás přišel zpacifikovat. June mu totiž všechno vykecala! Upřímně jsem na dědu neměla v tu chvíli vůbec náladu, takže jsem byla docela ráda, že odešel tak rychle, jak jen mu to jeho postarší nohy a hůl dovolily. A na June taky ne, když žaluje. Ale to jsme si pak vyříkaly a jsme zase kamarádky. Snad už na furt.

Na Vánoce jsem kvůli intenzivnímu balení dárků zmeškala hostinu, což mě trochu mrzelo, ale aspoň jsem byla víc než spokojená se svými dary. Večer jsem našla Stua, jak u okna fascinovaně sleduje padající sníh. Chvíli jsem ho sledovala s ním a pak jsme šli na balkonek, abychom tomu byli blíž. Bylo to opravdu kouzelné. Dokonce napadlo dost sněhu i na hradby, takže jsme si se Stuem postavili vlastního sněhuláčka. Stu mu vymyslel jméno Vločka, což na něj sedí skvěle, protože stejně jako každá vločka je i náš sněhulák jedinečný. Ještě dobrou chvíli jsme tam stáli, povídali si a já se utápěla nejen v padajících vločkách ale i ve Stuově přítomnosti. Byl to asi jeden z nejkrásnějších večerů v Bradavicích. Stěží se mi to popisuje. Na rozloučenou mi Stu dal pusu. Dokonce pod jmelím, takže to už bylo vážné!! A byla ještě lepší než ta první. Jestli to je vůbec možné.

pngwing.com (79).png
pngwing.com (80).png

No, a kromě Cornelie tam pobíhala i June!! Jako kobylka tam kolem nás proběhla, když jsme si se Stuem zrovna dávali pusu (už třetí!), a ještě nám popřála dobrou noc. PROČ TI LIDI V NOCI NESPÍ?? Druhý den jsem čekala na nějaký výslech, nebo že se aspoň bude zajímat ale ona to asi úplně vypustila z hlavy. Což mě nutí přemýšlet, kolik lidí už June viděla si dávat pusu??? A KOLIK PUS UŽ DALA JUNE??? 

Jeden večer se Cornelia chovala podivněji než kdy předtím. Se Stuem jsme seděli na koleji a byli jsme uprostřed rozhovoru, když si to tam nadupala a usadila se hned vedle nás. Normálně bych s tím neměla problém, ale ona na nás furt tak civěla. Cornelia totiž moc nemrká, takže o to víc to bylo nepříjemný. A ptala se nás, jak se máme a tak. Pak se tedy rozhodla že půjde na pokoj ale "zakopla" o lahev a spadla mezi mě a Stua!! PROSTĚ SE NA NÁS SVALILA. A mě samozřejmě vzala s sebou k zemi jako kuželku. Nikdy mi nebylo tak moc trapně. Chvíli tam ležela jak leklá ryba a pak se zvedla a šla do pokoje. Odkud nás tedy chvíli sledovala!! Nakonec kolem nás asi třikrát prošla sem a tam. Kdo chodí uprostřed noci sem a tam po koleji? A TŘIKRÁT? 

pngwing.com (70).png

O CO JI JDE??

ŽÁRLÍ??!

—Pngtree—red_underline_collection_54
—Pngtree—underline_collection_of_mul

NUTNO ZJISTIT!!

Pak byl Silvestr! Bylo to docela fajn, spoustu jídla a aukce kde se bohatí lidi předháněli v tom kdo je bohatší. Vydražily se

tam nějaké housle a koště od nějaké superhvězdy, kterou neznám. Pak proběhla tombola, kde jsem utratila víc peněz, než vyhrála cen, ale aspoň to bylo na dobrou věc. Stu mi pak na koleji povídal, jak přemýšlel že by se v aukci zapojil o podepsaný camrál, tak jsme rozhovor stočili k famfrpálu. Možná se mi ho dokonce podařilo přesvědčit a zkusí to do školního týmu!!

Jo a s Aurorou jsme věštily na koleji!! Máme totiž věštící kostky, které prozradí, jestli tě má ten, na koho myslíš rád. Ale musí se házet dvakrát, protože první hod se nepočítá, to vždycky vyjde nějaká blbost. U Barryho mi totiž napoprvé vyšlo že mě nesnáší, což nedává smysl, když jsem mu dala tak hezký dárek a taky se na mě furt usmívá. NEBO NE? A Lys pak donesl orbitu a Auroře se zjevila lokomotiva a pak nějaký oškubaný pes, takže asi bude adoptovat!!

st%2Csmall%2C507x507-pad%2C600x600%2Cf8f

AURORY BUDOUCÍ PES!

(jen víc oškubaný!!)

pngwing_edited.png
bottom of page