top of page
wallpaper.png

DIVOKÁ KATE A UPÍR AL

%C3%A2%C2%80%C2%94Pngtree%C3%A2%C2%80%C2
pngwing.com (72).png

 

Nejvíce času jsem přes prázdniny trávila asi s Corn, Isaacem a JAYEM!! Opravdu přemýšlím, jestli už Jay neskočil z kamarádů do mých nejlepších kamarádů. Jak se to vůbec pozná?? Trávíme spolu hodně času a mluvíme o dost věcech. Asi tam už tedy patří. Je moc milý, dokonce mi i ošetřil ruce, které jsem si sedřela, když jsme přelézali zídku při úniku od squattu – tam žijí bezdomovci a je to hned vedle kotle!! Nutí mě to přemýšlet, v jakým ghettu se ten kotel nachází, protože kolem je to fakt hrůza a vevnitř o nic lepší.

Milý deníčku, hodně se toho přes prázdniny stalo! Ale dost jsem toho už z hlavy vypustila. Třeba to, jak jsem se pohádala s mojí kamarádkou June. A vlastně asi i se Stuem. Ale s tím jsem se další den hned usmířila a s June už jsme taky v pohodě. Nebo taky to, jak jsem musela Kaře od nás z koleje držet vlasy, když z ničeho nic zvracela.

 

Stu měl chvíli vyvrknutý kotník a většinu času trávil na stáži, takže jsem ho přes prázdniny moc nevídala. Jednou mě ale vzal za jeho mamkou do krámku, z čehož jsem byla trochu nervózní, ale nakonec to bylo moc příjemný a jeho mamka je fakt fajn.
Ani Barryho, Lyse a Auroru jsem vůbec nepotkávala. S Auroru jsme si domluvily venčení jednoho psa, a nakonec to zbylo celé na mně! Ale omlouvá ji to, že se jí doma na farmě narodilo hříbě, a taky to, že je to Aurora a na tu se prostě nedá zlobit.

POZNÁMKA: TĚHOTNÁ NENÍ!!

PROČ ALE FURT ZVRACÍ???

Společně jsme byli i na pouti, kde to bylo moc fajn. Prošli jsme si i strašidelný dům, kde jsem šla ve dvojici s Isaacem a byla z toho docela vyklepaná, až jsem se musela hlídat, abych se ho nechytila za ruku, nebo dokonce neskočila kolem krku!! Jay pak Cornelii vyhrál plyšového jednorožce, což bylo moc milý, ale trochu mě mrzí, že mně nikdo nic nevyhrál.
 

Jednou jsme s Corn a Mayou rybařily a napadlo nás, že se půjdeme vykoupat na pláž. Vzaly jsme s sebou Jaye a i Nathana, který se tam tak nahodile nachomýtl. Z toho jsem byla trochu nervózní, protože jsem se s ním bavila akorát před rokem na farmě a jednou při hraní flašky a moc jsem ho neznala a teď mě měl vidět v plavkách?? No, nervozita mě ale po chvíli opustila, protože se ukázalo, že je opravdu v pohodě a má furt o čem povídat a takový lidi mám ráda.

skamarádit

Taky jsem měla celé prázdniny podezření, že se Corn líbí Jay! Chodila k němu totiž občas na pokoj rozmnožit kočky nebo co. A tak furt se kolem něj motala jako sup kolem kořisti a zvala ho na piknik. Dokonce u něj jednou i SPALA. Moje podezření se taky potvrdilo, poté co Corn vypila láskonoš (ZNOVA) a zamilovala se do JAYE. Ten z toho byl chudák hodně rozhozený a myslím, že se jí snažil vyhýbat. Nemyslím si totiž, že se Corn Jayovi líbí, protože mu napsala i básničku, a dokonce jsme ho sledovaly, jak si ji na molu v Portsmucku čte a málem to s ním švihlo do vody.
Vzaly jsme ho pak do čínské restaurace a tam mu Corn básnila o svatbě, a to ho chudáka ještě víc rozhodilo. Večer jsme šli společně na hřiště, kde jsme si dlouho povídali, ale pak se to nějak zvrtlo a Corn se rozbrečela a odešla. Trochu to totiž vypadalo, že se jí Jay štítil, když nechtěl, aby se ho dotkla. Další den už láskonoš přestal fungovat, ale Corn se Jayovi přiznala, že se jí líbí i bez lektvaru.
A ON JI ODMÍTL!! Hrozné, bylo mi ji fakt líto, a Laurie asi taky, protože mi pak Corn říkala, že s ní spala v jedné posteli, aby nebyla sama.

pngwing.com (60).png
pngwing.com (60).png
pngwing.com (60).png
pngwing.com (60).png
pngwing.com (70).png

(Isaac se napil taky a zamiloval se do Maxe!! ten ale radši utekl)

imgbin_drawing-arrow-sketch-png.png
imgbin_drawing-arrow-sketch-png.png
imgbin_drawing-arrow-sketch-png.png

Což mi připomíná, že se mi Laurie svěřila o Maye. Poslední dobou se mi Laurie svěřuje docela často a já jí také. Vím, že jí může říct téměř cokoliv a vždycky mi poradí a podrží mě. Každopádně, Laurie se docela dost baví s Mayou  a povídala mi, jak s ní jednou měla krásný moment v divadle a cítila se podobně, jako když se jí kdysi líbil Max. Ale pak ten pocit byl zase pryč a přes prázdniny s ní Mayi přítomnost nic nedělala. Trochu mě to mrzí, protože Maya to má asi opačně. Jednou jsem s ní totiž seděla na mole a dlouho do noci jsme si povídaly Přiznala se mi, že se jí líbí někdo z mojí koleje a po rozhovoru s Laurie mi bylo jasné, že mluví o ní. Chudák Maya byla pěkně zmatená a musela jsem jí vyprávět o Stuovi a vysvětlovat co je to láska a tak. Dokonce jsem se jí snažila pomoct zařídit, aby spolu ty dvě trávily více času, ale Laurie vždycky zmizela co nejrychleji to šlo. No, tenhle ship je asi mrtvý, ale to mě dostává k Maxovi s June, kteří se zdají být živější jak kdy dřív.
 

 

Max se asi poučil ze svých minulých katastrofických vztahů, protože to vypadá, že se dost snaží. Dokonce June pozval na výstavu jeho matky, na kterou jsem jí tedy musela vybírat outfit já, jinak by tam šla v nějaké hrůze. June ho zase učila lézt po stromech, protože...

!MAX NEUMÍ LÉZT PO STROMECH! Když jsme se to s Laurie dozvěděly, tak se nám dařilo držet vážný výraz asi tak jako veš na holé hlavě, takže VŮBEC. Myslím, že se June trochu dotklo, že si z Maxe utahujeme, nebo se za něj možná v tu chvíli jen styděla, protože do smíchu jí moc nebylo.

a staly se z

nás kamarádky

pngwing_edited.png
—Pngtree—red_underline_collection_54

S Maxem ale poslední dobou trávím docela dost času a vlastně si vůbec nestěžuji. Ukázalo se, že pod tou zamračenou skořápkou je vlastně hrozně fajn a je s ním i občas sranda. Dobrovolně se mnou trávil jedno celé odpoledne a probrali jsme snad všechny věci, které bych normálně probírala s Aurorou. I když je docela strašpytel a o nějakých tématech se mu moc mluvit nechce ale na tom všem ještě zapracujeme.

(o prázdninách byla s Kate na pokoji)

pngwing_edited_edited.png

Co mě ale trápí, je KATE, protože se nějak utrhla ze řetězu. Jeden den je ten nejchytřejší člověk, co vám vysvětlí i ty nejzáludnější otázky a celý systém dospívání a další den se nalévá s Alastrosem a jednou naší profesorkou v kotli. ALKOHOLEM. A to přímo před námi, dětmi.

June se mi dokonce svěřila, že ji a Alastrose přistihla před pokojem, jak mu olizuje krk!! Byly dvě možnosti, buď mu dělala cucflek (což prý lidi dělají, to už jsme probírali s Maxem) a nebo je ve skutečnosti upírka (které fakt existujou!). S tím jak pomalu se doposud Kate a Alův vztah vyvíjel, nám s June přišla pravděpodobnější ta druhá možnost. Intenzivně jsme nad tím uvažovaly a shodly se, že jsme Kate snad nikdy neviděly na slunci??! Musely jsme ji otestovat. Ještě ten den jsme nakoupily nejen česnekové brambůrky, ale každá i samotný česnek a společně s Maxem vyčkávali na Kate a Ala. Skutečně přišli a dobrovolně se k nám připojili. Nechali jsme před nimi ležet brambůrky, s tím, ať si nabídnou a nespouštěli z nich oči. Ani jeden si ale nenabídl a jen po sobě pokukovali a kroutili se na židli jak ryby na souši. Po chvíli přeci jen Kate podlehla a vzala si jeden chips.

Nic to s ní neudělalo, což nás trochu uklidnilo, ale Alastros mě osobně znervózňoval čím dál tím víc, protože, nejen že byl bledší než smrt, ale zbytečně to natahoval. Prostě se choval až moc podezřele, že jsem se neudržela a ten svazek česneku mi nějak sám vylítl z ruky. Rovnou Alovi do čela. Prostě jsem se neovládla no. Bylo to jako kdyby se zastavil čas. Na jedné straně stolu jsem seděla já s tiše se pochechtávajícím Maxem a s úplně šokovanou June. Na druhé straně šokovaná / naštvaná Kate a její přítel, který vypadal ještě víc mrtvě než předtím. Nejdřív jsem se zděsila, že mu z té rány vyrostla druhá hlava, ale to byla jen rýsující se boule. S june jsme začaly zběsile vysvětlovat naše motivy a rovnou jsme jí řekly o naší upíří teorii. To že z toho June chtěla vycouvat a nechat mě v tom samotnou radši nebudu komentovat.

 

Tou chvílí Kate začala šíleně rudnout, až byla pomalu víc rudá jak Alova boule, která nabírala nehezkého vzhledu. Zatímco se Kate snažila zachránit Alovi život, jsem se já snažila zachránit situaci. Kate se ale můj nápad, že by si Al měl odpočinout na jejím pokoji, zatímco June by strávila noc u mě, moc nezamlouval. A asi ani Alovi, protože oba trvali na tom, že ho Kate doprovodí pěšky domů. Al mě několikrát ujistil, že se nic neděje a že je po headshotu v naprostém pořádku, ale nevím, zda mu můžu věřit.

To bylo naposledy, co jsem Alastrose viděla, protože další den byl odjezd na hrad. Kate jsem nikde ve vlaku nepotkala a pomalu si v hlavě začínala vytvářet různé scenérie, co za tím může být. CO KDYŽ JE AL V NEMOCNICI? CO KDYŽ ZEMŘEL?? Naštěstí se Kate objevila na hostině a ujistila nás, že mu je dobře.

Na hostině jsme se dozvěděli, že nám změnili ředitelku a ta přišla s novým systémem bodování. Že to letos prý nebude na koleje ale na skupinky a že doporučuje abychom byli s lidmi z jiných kolejí, aby se zlepšily vztahy. Tam nastal trochu problém, protože se až na výjimky s lidmi mimo kolej moc nebavím. Tak jsem se zeptala mého nového kamaráda Nathana z Mrzimoru a společně jsme klofli Miu ze Zmijozelu a Emmu z Nebelvíru. 

z té jsem měla vždycky pocit, že mě nemá ráda, ale možná to bylo její dvojče, protože má prý dvojče, a to je podle Nathana zlý!!

imgbin_drawing-computer-icons-arrow-png.

JO a Max je prefektem, což teda čumím, protože je asi ten poslední komu bych ten odznak svěřila. Ale prý ho nikde neukradl a v přiloženém dopise bylo skutečně jeho jméno, takže z něj jde teď trochu větší respekt. ale jen trochu!!

VIANN

garlic_edited.png
imgbin_drawing-arrow-sketch-png.png
imgbin_drawing-arrow-sketch-png.png
imgbin_drawing-arrow-sketch-png.png

TÍM DOSTAL ALASTROS

bottom of page