top of page
wallpaper.png

AGRESIVNÍ ISAAC

giphy.gif

a těhulka

Corn

izy.png

Isaac zatínající svaly

isaac agresor leon.png
—Pngtree—angry bunny illustration_5334888.png

k nim dvěma!!

TAKY MÁ JAY ŠÍLENÉ NÁPADY, CO DALŠÍHO PROVÉST VE ŠKOLE!!

NUTNO ROZMLUVIT!!

—Pngtree—set of cute red hand_6706416_edited.png

NA KTERÝM JSEM OMYLEM!!!

(V POTLOUKU SE NÁM BTW UŽ OMLUVILI)

Za poslední týden dva se toho stalo fakt hodně. To že jsem psala NKÚ – prozatímně nejtěžší zkoušky mého života - úplně přeskočím. Nestojí to ani za řeč. Myslím že jsem udělala všechny, na které jsem šla, ale stejně jsem na sebe trochu naštvaná, že jsem mohla trénovat víc a zvládnout i ty zbylé. Uklidňuju se tím, že nikdo ale reálně nepotřebuje v životě třeba takové přeměny!! kromě té z jablka na dort a zpátky. A taky to, že Laurie na tom nebyla o nic líp a o Izym ani nemluvně. Jen Corn dost překvapila. Že by se v ní přeci jen něco ukrývalo?

Další věc - JAY MÁ HOLKU!!!!!! JAY / JAYZ / JAYDA / JJ WATERFORD MÁ HOLKU.  A jako se správnou BFF to intenzivně probírá!! Nikdy jsme s Jayem takové věci neřešili, ale myslím, že to akorát posiluje NÁŠ VZTAH. Jako probírat kdo co ke komu cítí a tak. Jo a ta holka je Maya. Ne ta malá co leze za Stuem a líbá Kayla, ale ta velká, která se vlastně Maya vůbec nejmenuje. Budu mít okolo ní furt oči na pozoru, protože opravdu nechci, aby Jayovi nějak ublížila. Normálně bych neřekla, že to nějak hrozí, ale po tom, co jsem se od Leona a Gab dozvěděla, jak přátelská a v jak krátkém oblečení je k některým ostatním lidem, tak si tak jistá nejsem. ALE TŘEBA SVÝM VZTAHEM PŘEKVAPĚJ. Prý ten vztah chtějí držet v tajnosti a chápu to tak, že o tom vím zatím jen já a možná pár dalších vyvolených. Tak jediný štěstí že nepíšu třeba nějaký časopis, kam bych to napsala. HAHAHAHA.

A TO TEĎ NEMYSLÍM DÍTĚ!!! 

o tom později!!

COŽ JÁ JSEM!!

S Laurie jsme měly na klubu představení, na který jsme se doslova VYSR- VYKAŠLALY a vymyslely vše dvacet minut před, ale stejně jsme to zandaly jako královny a všichni až přehnaně moc tleskali. Taky Mirai pořádala v koutku nějaký karaoke večer, z kterýho si teda moc nepamatuju - jen ten mega dobrý čaj. Už jsem tak nějak obrněná vůči všem těm talentovaným studentům a profesorům naší školy, že vždy když slyším nějaký andělský, čistý, bezchybný hlas, při kterém tančí stromy a zvířata vrhaj mladý, tak automaticky vypnu a tupě tleskám. Zachránila to až Corn, která vydávala do mikrofonu občasné skřeky a taky Andrew, který se nebojácně se svým průměrným (lehce podprůměrným) hlasem postavil všem těm talentům. THAT MADE HIM HOT.

—Pngtree—set of cute red hand_6706416_edited.png

97% lidí v Bradavicích

clipart1470366.png

Při jednom důvěrným talku, který poslední dobou tak často s Jayem vedeme, jsem zjistila, že nikdy nebyl na rande a neví co a jak.

TAK JSEM SE TO ROZHODLA ZMĚNIT. To že má holku, není nijak podstatný, protože tohle bylo JEN JAKO rande. Takzvaný nácvik na to opravdový. Trochu nám to zkomplikoval Kayle, který měl na stejném místě už rande s Odette, tak jsme to přesunuli na střechu. Rozložila jsem deku, vytáhla sladkosti a dali jsme tzv. chálky. Myslím, že i na to, že rande netrvalo nijak dlouho a bylo to jen zkouškové rande, tak šlo docela dobře. Dokonce bych si dokázala představit mít s Jayem i reálné. COŽ MĚ TROCHU DĚSÍ. Protože Jay má holku. A je to můj nejlepší kamarád. A nad takovými věcmi bych u nejlepších kamarádů neměla myslet. A hlavně má holku!!! VIANNO!!!

opravdový

To jsem se dozvěděla druhý den, když jsem potkala na chodbě rozzuřeného Isaaca jak se snaží převrhnout svícny. Vypadal jak vzteklý pes s pěnou u pusy. Mezi naštvanými skřeky a mlácením do zdi mi prozradil, že Corn měla něco s Leonem

(na profesorským stole – to už jsem věděla) a ŽE KOUSEK NĚHO ZŮSTAL V CORN. Isaacovi to řekla samotná Corn, která se musela okamžitě svěřit.(I přesto, že Isaaca potkáváme za rok docela málo, tak je to pro nás jeden z nejvíc důvěrných lidí a je to takový náš BESTIE. Takže se ani nedivím, že se Corn svěřila zrovna jemu.) 

pngwing.com (70).png

Pak jsem Jaye protáhla k nám na kolej. Nikdy tam nebyl, tak si nenechal ujít příležitost. A taky tam byl ten večer Leon. NAHATÝ U CORN V POSTELI!!! To jsem naštěstí svým okem neviděla, díky bohu za ty skvělé závěsy(!!!), ale je mi jasné, co se tam dělo. Ukázala jsem Jayovi náš pokoj, provedla ho naším bordelem, koukali jsme spolu na piraně, a nakonec mu udělala prohlídku koleje. Leon zase udělal Corn dítě. ASI TEDA.

Daco_115756.png
Question-Mark-PNG-Picture.png
Question-Mark-PNG-Picture.png
Question-Mark-PNG-Picture.png
—Pngtree—angry boy_831114_edited.png

IZY

ŽÁRLIL NA LEONA!!

—Pngtree—set of cute red hand_6706416_edited.png

ISAAC -

VE DNE /BESTÝ/
V NOCI /BESTIJE/

Ten fakt, že by Corn měla Leonovo dítě se Isaacovi fakt nelíbil a mně se nelíbilo, že by Corn MĚLA VŮBEC NĚJAKÉ DÍTĚ. Je jí jenom šestnáct bože!! Ale Isaac doslova celý soptil a naštvaně šel pro sovu, že napíše Leonovi dopis. Sova si ho nakonec  našla sama, když se vrátila celá zdevastovaná a smradlavá, jak kdyby se vykoupala v kanalizaci. KDE JI PROBOHA ISAAC NECHÁVÁ??

Cestou jsme nějak nabrali Laurie, která se tam random nachomýtla a pak se držela s dramatem. Nechtěla jsem do toho nijak zasahovat, přeci jen, s Leonem nechodím, ani nespím s Isaacem, ani nečekám dítě. Na to všechno je tady expertka Corn, které teda taky nebylo moc do řeči a spíš vypadala, že by nejradši ukončila život jak svůj, tak i svého nenarozeného potomka. Mlčky jsme s holkami všechny sledovaly Isaaca, jak ryje propiskou do papíru a zároveň i do stolu nějaká hanlivá slova Leonovi. Isaac ho v něm vylákal ven z koleje a my se s holkami šly převléknout do tzv. pohřebního šatstva, protože takový fight nemohl skončit nijak hezky.

SAMOZŘEJMĚ LAURIE NÁPAD!!

ezgif_edited.png

Nakráčeli jsme tam s Isaacem jako jeho garda a Leon se ani nestihl rozkoukat, když si to na něj Izy naběhl. Asi se mnou házej hormony, protože nikdy mi mulet nepřišel tak hot jako ten večer na Isaacovi a radši bych byla, kdyby místo pěstmi házel se mnou. TEDA CO.

Valil tam do něj jak se chová nezodpovědně, že teď z Corn bude matka samoživitelka a jak by si zasloužil pověsit do průvanu. Upřímně mi Leona bylo chvílemi i trochu líto, ale Isaac měl vlastně pravdu!! Měli to s Corn oba brát víc zodpovědně. Leon nechal Isaaca vypěnit a bral to celé docela v klidu, nebo se tak aspoň snažil působit. Kdyby na mě naběhla taková korba jako Isaac, tak se radši produpu zemí do pekel.

Corn se do toho pak i sama zamotala, kdy se s brekem modlila na zemi, ať přestanou a Leon radši utekl. My s Laurie to celé jenom šokovaně sledovaly. Pak se do toho zamotala nějaká profesorka a vyhnala nás na kolej. Isaaca jsem od tý doby neviděla a Corn odmítá s kýmkoliv komunikovat. Mně se v hlavě točí ale mnoho otázek. Je Corn vůbec těhotná?? Kam na našem pokoji dáme dítě?? Jak to teď bude Corn všechno stíhat? Budeme s Laurie tety?? Bude Leon podporující? JE VŮBEC LEON OTEC??

(nebo co to dělala)

TOLIK OTÁZEK A ŽÁDNÁ ODPOVĚĎ

VIANN

izy agresor.png
jayz rande.png
laurie o corn.png

agresor

rande s Jayem!!

JAKO

LAURIE O CORN

#preach

bottom of page